Alt Kategori Sütunları Hk.

Forum Eklenti Sorunları - İstekleri ve Paylaşımlarının Yapıldığı Bölüm

Moderatör: Moderatörler

Alt Kategori Sütunları Hk.

Mesajgönderen ReLaX » 2013/02/02 - 16:10

Forumda oluşturduğum altkategoriler tek sütun halinde aşağıya doğru uzayıp gidiyor.

Bu altkategorileri öncelikle yana doğru sonra aşağıya doğru sıralayarak 3,4 veya 5 sütun halinde konumlandırmamız için nerede nasıl bir değişiklik yapabiliriz kod olarak ?

Resim
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: Alt Kategori Sütunları Hk.

Mesajgönderen ReLaX » 2013/02/02 - 19:27

Böyle abuk subuk bir sürü soruyu hiç üşenmeden nereden buluyorsam artık. :niedowiarek:
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen arkadas_ca » 2013/02/02 - 20:56

Şimdi basit bir şeklide bu sorunu geçiştireyim. :)

Şuan PNTNuke forum olarak phpbb3 sürümünü kullanıyor. ve alt kategoriler bb3 'de böyle gödünüyor. phpbb2 forumu için forum kod ayarlarıyla oynama yapmak lazım.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Firma Rehberi
Firma Bul
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 23

Mesajgönderen ReLaX » 2013/02/03 - 10:50

arkadas_ca yazdı:Şimdi basit bir şeklide bu sorunu geçiştireyim. :)

Şuan PNTNuke forum olarak phpbb3 sürümünü kullanıyor. ve alt kategoriler bb3 'de böyle gödünüyor. phpbb2 forumu için forum kod ayarlarıyla oynama yapmak lazım.

Bir hafta öncesine kadar aynı sistemi kullanıyorduk.
O yüzden sizlere soruyorum zaten.
(Hazırda alt kategorileri dediğim şekilde olan bir phpbb2 forum bulamadığım için bu forumdan örnek verdim.
O kadar da değilim yani)
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2013/02/03 - 20:06

nukenin orjinal phpbb forumunda alt forumlar yan yana bizler değişiklik olsun güzel görünsün mantığı ile alt alta yaptık tabi herkezin zevki farklı olacağı için siz bunu beğenmediniz hangi dosyadan düzenlendiğini unuttum var olan bir nukenin içindeki foruma bak değiş tokuş yolu ile sorununu çözmeye çalış
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen ReLaX » 2013/02/03 - 20:33

Sonsuzluk yazdı:nukenin orjinal phpbb forumunda alt forumlar yan yana bizler değişiklik olsun güzel görünsün mantığı ile alt alta yaptık tabi herkezin zevki farklı olacağı için siz bunu beğenmediniz hangi dosyadan düzenlendiğini unuttum var olan bir nukenin içindeki foruma bak değiş tokuş yolu ile sorununu çözmeye çalış

"var olan bir nuke" , "değiş tokuş yolu ile" terimlerinden hiçbirşey anlamadım ama destek için teşekkürler... :roll:
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Dön Forum Eklentisi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir