PhpNukeTurkiye.Com (F)  >> Hosting - Web Alanı Destek Forumları (F)  >> Hosting Sohbet (F)
DSolu Görünüm İçin Tıklayın "Adıma Kayıtlı Alan Adını Nasıl Tekrar Alabilirim.."

kocyazifm: Adıma Kayıtlı Alan Adını Nasıl Tekrar Alabilirim.. (2013/12/19 - 10:58)

Selam değerli hocalarım,,
adıma alan adı kayıtlı olan http://www.yunakhaber.com
sitesinin host firmasına ulaşamıyoruz
adıma kayıtlı olan alan adı yunakhaber tekrar başka host firmasında nasıl hizmete açabiliriz..
Saygılarımla

Sonsuzluk: Re: Adıma Kayıtlı Alan Adını Nasıl Tekrar Alabilirim.. (2013/12/19 - 17:20)

işin biraaz zor ama şunu dene

http://kimindir.com/yunakhaber.com

burda sunucu sahibi resellercamp.com görünüyor buranın sitesi açılıyor burda domain olayıda var hani belki yardımcı olabilirler iletişimden ingilizce olarak sorununu bildir bir ihtimal yardımcı olurlar

booster: Re: Adıma Kayıtlı Alan Adını Nasıl Tekrar Alabilirim.. (2013/12/19 - 23:06)

Böyle durumlara düşmemek için alan adınızı sağlam bir firmadan, yerli veya yabancı olabilir, İCANN onaylı bir yerden alın ve domain kontrol paneli sizin kontrolünüzde olsun...Dost tavsiyesi..

hasan7478: Re: Adıma Kayıtlı Alan Adını Nasıl Tekrar Alabilirim.. (2013/12/24 - 23:12)

hemşehrim (74) domain adını yenilemeyip pasif duruma düşürdü isen bir bunu geri almak için bir kaç yol var zaman biraqaz uzun sanırım. Domain tahminen 90 yada 120 gün sonra tekrar satışa çıkacak. satışa çıktıktan sonra ilk 30 gün içinde sadece siz ala biliyorsunuz. 30 günü geçtikten sonra domain açık satışa çıkıp herkes alabilecek duruma geliyor burada öncelik sizindir. Bu da hosting firmanızın kaliteside önemlidir. Benim 5 adet domainim vardı bir tanesini süresi dolduktan sonra yenilemedim. 20 gün yenileme süresi verdi yine yenilemedim. ve kapandı 10 ay sonra domain adını almak zorunda kaldım ve hostink firmasıyla irtibata gecerek yukarıdaki bişlgileri aldım. dediği gibi satışa çıktıktan sonra 30 gün içnde benim cp panelimde göründü ve yeni satın alımı gerçekleştirdim. kurumsal hizmet sunun firma olaraqk sizlere yaklaşık 7 yıldan beri hizmet aldığımm İHS Hosting firmasını tavsiye ede bilirim. http://www.ihs.com.tr/ 7/24 hizmet verip hüzmetleriş kusursuzdedr.