PhpNukeTurkiye.Com (F)  >> PNT Nuke ve Php-Nuke (F)  >> PNT Nuke ve Php Nuke Sürüm Geliştime Alanı (F)
DSolu Görünüm İçin Tıklayın "Nuke yardım"

selimsoysal: Nuke yardım (2012/06/20 - 20:24)

Arkadaşlar benim başımda bir dert varki anlatamama kelimeler yetmez.
Kısaca özetlersem yaklaşık 4-5 yıl önce bir arkadaşım bana eski sitemi hayata geçirmem için nuke kurdu ama ben kullanamıyorum geliştiremedim çoğu modül bozuk siteyi kaybetmek üye kaybı yaşamadan nasıl geliştirebilirim nasıl güncellenebilir, bu konularda tamamen yetersiz ve bilgiszim.

sizlerden bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.

Sitemi inceleyip bana görüşlerinizi bildirirseniz sevirim,
Neler yapılaması gerekli ve nasıl yapılır, yapılırken bana yardımcı olacak arkadaş olabilirmi.

Şimdiden yardımı dokunan dokunmayan bütün dostlara çok teşekkür ediyorum.

site : http://www.autocadturk.com

PaylasiMerkezi: Re: Nuke yardım (2012/06/20 - 20:34)

Selim Bey,
sisteminizi PNT nuke sürümüne geçirebilirsiniz.Bu konu hakkında bilgi sanırım http://www.phpnuketurkiye.com/frmasc559-gun0-baslangic0 linkinde yapılıyor.
Benim gözlemlediğim kadarı ile temanız biraz karışık duruyor ben pek beğenmedim sol ana menü biraz daha gelişmeli iletişim modulunuz bozuk isterseniz çalışan modul yollarım.Aktivasyon maili var sanırım sistemde bence kaldırın daha rahat oluyor bence.

selimsoysal: Re: Nuke yardım (2012/06/20 - 21:13)

valla bu konuda elinizden geldiğince yardımcı olursanız sevinirim dediğim gibi ben bu konuda bilgisizim. ben kendi branşımda iyiyim ama webmasterlik yoktur.
vermiş olduğunuz linki inceleyeceğim bu geçişi yaparken kurulum gerekli mi üye kaybı veya ne gibi kayıplarım olacak çalışmayan modüller düzelecek mi.

PaylasiMerkezi: Re: Nuke yardım (2012/06/20 - 21:21)

üyeler ve forum konularını yeni sisteme taşırsınız ama sanırım bu işlem karışık.Daha önce denemediğimden tam bilgi veremiyorum.Çalışmayan modullerden derken hangi moduller bunlar ?

selimsoysal: Re: Nuke yardım (2012/06/20 - 21:26)

yüklü modüllerin çoğu çalışmıyor aslında kullanmak istemiyorum yeni sisteme geçiş yapıp sorunsuz paylaşımda bulunmak istiyorum. verdiğiniz linki indirdim ama nasıl yapılacağını anlamadım bunu yapmak için bana siteden yardımcı olacak yönetici veya bilgili biri destek verirse çok memnun olacağım.