PhpNukeTurkiye.Com (F)  >> Site Tanıtımı,Link Değişimi ve Hit Kaynakları (F)  >> Hit Kaynakları (F)
DSolu Görünüm İçin Tıklayın "Sitenizi ve RSS sini Twitter a Ekleme"

soulfather: Sitenizi ve RSS sini Twitter a Ekleme (2012/03/30 - 21:56)

Bu gün sizlerle seo için önemli bir şey olan sosyal medyayı kullanmanızı sağlaycak olan yöntemlerden biri olan Twitter a Site eklemeyi göstereceğim.
Tabi sitenizi eklerken sitenizin RSS sini eklemenizi sağlayacağız.


Sitenizin RSS sini Twitter a Ekleme

Oldukça kolay bir şekilde sadece bir kaç adımda Twitter a sitenizi ve sitenizin RSS sini eklebilirsiniz. Sitenizin RSS sini Twitter'a eklediğinizde otomatik olarak yazdığınız yazılar Twitter a gönderilecek.


Hatta bazı uygulamalar ile sadece Twitter a değil Facebook, Tumblr, LinkedIn, Google Buzz, FourSquare, Statusnet ve Myspace yede otomatik olarak gönderebilirsiniz. Zaten ilk adımda anlatcağımız sitede bu site.Twitter a Site ve RSS Ekleme Seçenek 1

Bu yolda dlvr.it i kullanacağız. Siteye girin üye olun ve zaten gerisini site göstermekte. Bu site ile çoğu imleme sitesine RSS nizi gönderebilir sitenizi Twitter ekleyebilirsiniz.


Twitter a Site ve RSS Ekleme Seçenek 2

Bu seçenekte TwitterFeed i kullanacağız. TwitterFeed e girin. Register a tıkayıp üye olun ve sitenizin RSS siniekleyein. Bu siteye RSS ekleyerek Twitter in yanısıra; Statusnet, Facebook a da RSS nizden yazı yollayabilirsiniz.

Sonsuzluk: (2012/03/31 - 22:48)

teşekkür ederim fatih güzel paylaşım oldu

sitelerimizdeki ziyaretcileri çalan sosyal paylaşım sitelerinden geri ziyaretcilerimizi alabilmek için bu tür yolları denemek gerekiyor