PhpNukeTurkiye.Com (F)  >> Hazır Script (F)  >> Ücretsiz Hazır Scriptler (F)  >> Php Scriptler (F)
DSolu Görünüm İçin Tıklayın "Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi"

Ahmet: Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi (2017/05/15 - 10:49)

Merhaba arkadaşlar. PHP-Nuke satıldığında bu duruma fazlaca içerlemiştim nede olsa yıllarımızı bu yazılımı geliştirmeye adadık ve çeşitli yazılımlar ürettik. Biliyorsunuz ki geliştirmiş olduğum yazılımların bazıları dünya çapında çok beğenildi ve sonundada PHP-Nuke nin kaynak koduna ilave edildi. Ancak Burzi bizlere hiç danışmadan yazılımı sattı ve yeni ekip hiç ilgilenmediği için dönemin en büük portalı unutuldu gitti.

Bende o dönem buna çok içerledim siz değerli dostlarım bana wordpress ile ilgilenmemi söylediniz ama ben yine aynı şeylerin tekrar etmesinden endişe duyduğum ve başkasının yazılımına emek vermek istemediğim için kendi sistemimi geliştirme yoluna gittim.

O günden beri bu sistemi yazmaya devam ediyorum eğer wordpress gibi havadan numaralar sallamış olsaydım yazılım şu anda 100. sürümünde falan olacaktı :) Oysaki ben linux çekirdeği gibi mütevazi numaralar verdim ve şu anda 1.0.7 sürümünde oldukça kararlı ve içeriğinde blogdan eticarete, sözlükten ilan modülüne, özel mesajlaşmaya herşey mevcut.

Bu yazılımın daha da iyi bir noktaya gelmesi için ücretli projelerde müşteriye sunulması benim için yeterli değil onun için ücretsiz olarak kullanıma açmaya karar verdim. Çünkü müşteriye istediği tasarımı hazırlayıp sitesini yayınladığımda hiçbir geri dönüş alamıyorum oysaki sizlerin bu yazılımı en ince ayrıntısına kadar kullanacağınıza eminim.

BU amaçla ŞİMDİLİK 5 kişiye ücretsiz olarak yazılımı vereceğim. Kurallarım: 1- benim sunucumda host edilecek hosting ücretide almayacağım. 2-ftp verilmeyecek. 3-bir yönetici hesabı ile sitenizde yer alacağım ki sorunlar varsa görüp müdahale edebileyim.

Talep eden arkadaşlar demo görmek isteyenler buraya yazabilir sevgilerimle.

Sonsuzluk: Re: Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi (2017/05/15 - 16:46)

Kalbimden geçenleri siz yazmışsınız :)

Yazdıklarınıza katılıyorum aslında benimde hedefimde bu mantıkta bir yol var yani yazılımı x sayıda kişiye test ettirmek vs. ancak bu test eden arkadaşların güncel olmaları gerek yani günlük siteyi kurcalayan içerik giren vs. ki hatalar eksikler bu sayede ortaya çıksın.

Demo olarak yönetim paneli ve siteyi görebileceğimiz bir adres verebilirsen bakan arkadaşların kafalarındaki soru işaretleri kalkar.

Ahmet: Re: Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi (2017/05/16 - 13:04)

Aynı şeyleri düşünmemiz yada yapmamız çok normal aynı şeyleri yaşadık çünkü phpnuke bize ihanet etti. Demo yazmadım reklam olmaması için zaten belirttiğiniz kriterlere uyup uymadığını görmem için önce tanımam lazım sonuçta normalde satmakta olduğum bir yazılımın herşeyini ücretsiz vereceğim için bu fazla talep olmasa gerek.

INCARA: Re: Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi (2017/05/28 - 13:22)

Ben denemek isterim.

emirrasit: Re: Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi (2017/05/29 - 00:23)

öncelikleyapmıs oldugunuz seyden dolayı tesekur ederim ahmet arkadasım uzun bır aradan sonra bende soyle gezınırken eskı kullanıcı adımısıfremı yenıleyım dedım yazını gorunce meıle gelmeyınce sıfırdan uyelık acmak zorundakaldım acıkcası bende denemek ısterım ıcerık sıstemınızı

Ahmet: Re: Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemi (2019/02/07 - 04:39)

Değerli arkadaşlar konuya gösterdiğiniz alakaya sonsuz teşekkür ederim bir süredir işlerimden dolayı internete pek giremedim onun yerine localhostta vakit buldukça projeyi geliştirmeye gayret gösterdim sonuç olarak yazılımın çekirdeğini sıfırdan yazarak yeni bir yapıya kavuşmasını sağladım. Şu anda eticaret gibi pek çok modülü devre dışı bırakarak sadce mobil uyumlu web sitesi yapma aracı olarak yeniden yapılandırmış bulunuyorum. Verdiğim sözün arkasındayım üstünden zaman geçmiş olmasından dolayı özür dilerim. Hala ilgilenen arkadaşlar varsa özel mesaj atsınlar sitenin adresini vereyim reklam olmaması için buraya yazmıyorum. SevgilerEkledi-- 2019/04/04 - 21:49 --Konuya ilgi duyan herkese teşekkür ederim. Konu benim için kapanmıştır. Moderasyondan ricam konu kilitlenebilir.