PhpNukeTurkiye.Com (F)  >> PNT Nuke ve Php-Nuke (F)  >> Php Nuke (F)
DSolu Görünüm İçin Tıklayın "isimtescil sorunu"

islamvakti: isimtescil sorunu (2013/07/15 - 16:52)

Kıymetli arkadaşlar bir haftadır bir siteyi yayınlayamadık hosting aldığım isimtescil PHPNuke önermiyormuş :) ancak hostin özelliklerinde PHPNuke kullanılır yazıyor defalarca ticket defalarca telefonda görüştüm inceleniyor dediler halloldu dediler ve işin içinden çıkamadılar aşağıdaki cevabı yolladılar.. :) ordan hosting alırken iki düşünüp bir karar verin.Sorunum şu idi PhpNuke kuruluyor ancak forum hiçbir şekilde çalışmıyordu..
Saygılarımla
http://p1307.hizliresim.com/1c/h/qb1yf.png

IsimTescil.NET
Sayın Müşterimiz;

Hosting sunucularımız üzerinde PHPNuke önermemekteyiz, dilerseniz hosting paketinize SMF kurup bilgilerinizi mail adresinize gönderebiliriz.

Saygılarımızla.
Talep Detayları
---------------------------------
Ticket ID: *****
Departman: Hosting Hizmetleri
Talep türü : Geri Bildirim
Durum: Kapalı
Öncelik: Normal

sima19: Re: isimtescil sorunu (2013/07/15 - 17:06)

kullandığın php nuke versiyonu nedir?

islamvakti: Re: isimtescil sorunu (2013/07/15 - 18:06)

Son sürüm final 8.2.4 Mustafa Sorun tam anlamı ile şudur Php-Nuke kuruluyor sorunsuz bir şekilde ancak forum aktif edip forum eklediğimizde açılan forum forum anasayfada görünmüyor sihirli tırnaklar aktif edildi sorun giderildi denildi ancak yine olmadı..

hafiz: Re: isimtescil sorunu (2013/07/15 - 18:19)

bir hosting şirketi olarak böyle bir mesaj yollamaları bence çok abes bir şey sen hosting firması ise her türlü scritpti çalıştırmak zorundasın

islamvakti: Re: isimtescil sorunu (2013/07/15 - 18:21)

Aynen hafız bey benimde sinirlendiğim nokta bu hem özelliklerimde bu var diyeceksin hemde önermiyoruz smf kuralım diyeceksin Saçmalık sadece :)
Bir Domainde Open Cart yüklü onda sorun yok iş Php-Nuke ye gelince :) "Dilerseniz SMF kuralım,peki ya Dilemezsem ? O zaman ne olacak ? değilmi

sima19: Re: isimtescil sorunu (2013/07/16 - 02:26)

Adam anlamayınca ne olacak saçmalardan seçmeler.

Powernuke dede bu sorun vardı forum çalışmıyordu bi kod vardı atınca çalışıyordu. baya oldu bakmayalı. elinde olan varsa karşılaştırabilirsin aynı sorun onun forumundada vardır.