Chrome de sitenin genişlemesi

PNT Nuke ve Php Nuke Hakkındaki İp Uçları

Moderatör: Moderatörler

Chrome de sitenin genişlemesi

Mesajgönderen Nida_Bey » 2012/09/25 - 16:45

Arkadaşlar hemen hepimiizin başına gelmiş yada gelecek bir sorun bu. Chrome de sayfamız aşırı derece de genişliyorsa eğer orta bloklarda kullanılan kayan bloklarda gösterilecek olan resim sayısı (resimlerle alakalı bloklarda) gösterilecek olan video (video stream bloklarında) muhtemelen hazır olarak gelen kodları kullanıyoruz genel olarak 25 e ayarlılar. Bu gösterilecek olan resim sayısını 5 e indirdiğinizde sorun kalmayacaktır. 6 da denenebilir.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

"Asil yetimler anadan babadan degil, ilim ve ahlaktan yoksun olanlardir.
(HZ. ALI R.A)

oto dj,radyo hosting,web hosting,web tasarım http://www.nidasms.com nettenTopluSMS sistemi ve bayilik işlemleri için irtibata geçebilirsiniz.
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 8

chrome sorunu

Mesajgönderen hoccam45 » 2012/12/29 - 18:48

chrome da sitem şu şekilde görüntüleniyor explorerde ve telefonlarımda bu şekilde bunun nedeni ne olabilir bilgilendirirseniz sevinirim?
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/12/29 - 18:53

site adresinizi yazarsanız bakıp kontrol edebiliriz
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 94

Re:

Mesajgönderen hoccam45 » 2012/12/29 - 19:05

Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/12/29 - 19:36

herhangi bir sıkıntı yok her iki tarayıcıdada sorunsuz çalışıyor siteniz çerezlerinizi silip denermisiniz
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 94

Re:

Mesajgönderen hoccam45 » 2012/12/29 - 19:50

teşekkürler sorun çözüldü bilmeyene sıkıntı oluyor:) verdiğiniz hizmetler gerçekten çok güzel yolunuz açık herşey gönlünüzce olsun iyi çalışmalar.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Dön İp Uçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir