content plus hakkında

Blok İstek-Paylaşım ve Sorunların Yazıldığı Bölüm

Moderatör: Moderatörler

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/04/13 - 09:10

aslında bu sorun ne php nuke sürümü ile ilgili nede modül ile bu sorun kullanılan phpmyadmin sürümü ile ilgili

yani sürümlerde ki bir ayar kapatılıyor tam olarak aklıma gelmedi şimdi o ayar kapatılınca tırnak işaretini kabul etmiyor veri kayıt edilirken

bu sorun generalinde başına gelmişti bir modülde deneme yanılmalar ile modüldeki o sorunu çözmüştük şimdi nasıl yaptığımız aklıma gelmedi iş yerinin pc sinden girdiğim için deneme yanılma yapma şansım çok fazla yok

generale özel mesaj at onu sıkıştır bu sorun hakkında sana yardımcı olacaktır olmassa hepbirlikte istanbula gider mekanını basarız :P
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen yeserentohumlar » 2012/04/13 - 09:40

Sonsuzluk yazdı:aslında bu sorun ne php nuke sürümü ile ilgili nede modül ile bu sorun kullanılan phpmyadmin sürümü ile ilgili

yani sürümlerde ki bir ayar kapatılıyor tam olarak aklıma gelmedi şimdi o ayar kapatılınca tırnak işaretini kabul etmiyor veri kayıt edilirken

bu sorun generalinde başına gelmişti bir modülde deneme yanılmalar ile modüldeki o sorunu çözmüştük şimdi nasıl yaptığımız aklıma gelmedi iş yerinin pc sinden girdiğim için deneme yanılma yapma şansım çok fazla yok

generale özel mesaj at onu sıkıştır bu sorun hakkında sana yardımcı olacaktır olmassa hepbirlikte istanbula gider mekanını basarız :P

tamam hocam bende araştırayım bu phpmyadmin olayını. generale baskın yapma olayı demeyelim de bizi balık ekmek yemeye götürürse on numara olur. hoppi hoppi
Uğur AĞAOĞLU
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 3

Önceki

Dön Blocklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir