Eski Modülleri PNT-Nuke Sürümüne Uyarlamak (anlatım)

PNT-Nuke sürümleri hakkında yaşanan sorunların ve yapılan paylaşımların yazıldığı bölüm

Moderatör: Moderatörler

Re:

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/09/07 - 20:31

serhhat yazdı:http://www.eski.netopsiyon.com/modules.php?name=NG_Dosyalar&d_op=getit&lid=584 şuradaki modulu aldım.dediklerinizi de yaptım.admin panelinde siirlere tıklayınca hiç bir şey cıkmadı

o modülle uğraşma boşver o sorunu çözsek başka sorunlarıda var o modülün şuan üzerinde çalıştığım güzel bir şiir modülü var onu kullanırsın bitince
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Re:

Mesajgönderen serhhat » 2012/10/03 - 03:18

şiir olmazsa olmazım çünkü bir şairin sitesini yapıyorum :) bekliyorum modülü.sağolun
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re:

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/10/03 - 10:07

serhhat yazdı:şiir olmazsa olmazım çünkü bir şairin sitesini yapıyorum :) bekliyorum modülü.sağolun

http://erdal-elif.com/Siirler

üzerinde çalıştığım şiir modülü bu

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen medo03 » 2012/10/03 - 11:16

gayet güzel oluyor ibrahim eline sağlık
her insan bir yağmur tanesidir kimi çamura kimi gül yaprağına düşer....
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 3

Re:

Mesajgönderen serhhat » 2012/10/03 - 15:56

gayet güzel o sitede pnt nuke kullanmış .bekliyorum sabırsızlıkla
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen serhhat » 2012/10/14 - 21:49

kusura bakmayın ısrar etmiş gibi olmasın ama sadece bilgi almak için soruyorum bu şiir modülü ne zaman biter çünkü bi şair sitesi yaptım ve şiirler modülüm yok henüz.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/10/14 - 22:08

Administrator
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen beklentiler » 2012/10/19 - 19:48

İyi akşamlar. Bende Daha önceden Php-Nuke de kullanmış oldugum: FIKRALAR, HİKAYELER,İSLAM KÖŞESİ,RÜYA TABİRLERİ,ŞİİRLER,SİNEMA KÖŞESİ adı altında modüller var. Editleyip Php Nukede Rahatlıkla kategorili bir şekilde kullanıyordum.Bu modüllerin tamamını Pnt nukeye uyumlu hale getirip paylaşmak istiyorum Fıkralar modülünü editledim attım siteye admin bölümünde menüsü çıkmadı çünkü modules/modüladi/admin/links.php diye bi php dosyası yok. Saydıgım modüllerden herangi birini burda paylaşırsam çevirisini yapma imkanınız var mı acaba? Şimdiden teşekkürler. :shock:
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen yeserentohumlar » 2012/10/19 - 21:28

bazı modüllerin admin paneli ana dizin içinde yer alan admin klasörün içine atıyor ona dikkat ettin mi acaba?
Uğur AĞAOĞLU
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8

Re:

Mesajgönderen beklentiler » 2012/10/19 - 21:59

[img:180:100]http://s13.postimage.org/jju3amf03/adsiz.jpg[/img]

Siir modülünün içeriği böyle admin klasörü yok direk dizinin içinde admin.php links.php de yok dolayısıyla. Ama kategorili olarak phpnukede güzel bir şekilde kullanılıyor.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen yeserentohumlar » 2012/10/19 - 22:03

anladığım kadarıyla modülün yönetimi modül ana sayfasında çalışıyor. veya admin.php sayfasının içinde GraphicAdmin(); kodu var mı arat varsa silip dene
Uğur AĞAOĞLU
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8

Re:

Mesajgönderen beklentiler » 2012/10/19 - 22:15

Öyle bir kod yok kardeş... Ben modülü paylaşayım yapan olursa bir çok kişi faydalanacaktır.
Php nukede admin bölümünde çok güzel bir şekilde kategorili bir şekilde resim dahil ekleyebiliyorsun.

http://s3.dosya.tc/server4/pjgNVr/Siir.rar.html
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen beklentiler » 2012/10/20 - 02:53

10 tane modül denedim aynen dediğinizi yaptım yinede olmuyor.Modüle bile girmiyor pnt nuke v3 te...

Örnek olarak çok basit bir modül olan Komikler Modülünü yaptım acces denied diyor admin paneli olmamasına rağmen açmıyor. Dosyayı hazırlanmış olarak paylaşıyorum sizde inceleyin.

KOMİKLER MODÜLÜ İNDİRİN
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/10/20 - 10:10

beklentiler yazdı:10 tane modül denedim aynen dediğinizi yaptım yinede olmuyor.Modüle bile girmiyor pnt nuke v3 te...

Örnek olarak çok basit bir modül olan Komikler Modülünü yaptım acces denied diyor admin paneli olmamasına rağmen açmıyor. Dosyayı hazırlanmış olarak paylaşıyorum sizde inceleyin.

KOMİKLER MODÜLÜ İNDİRİN

vermiş olduğun modülün bir admin paneli yok normal modülün giriş sayfasına uygularsan yukarıdaki işlemleri normal olarak hata verecektir yukarıdaki anlatımımda adminheader,adminfooter,AdminOpenTable,AdminCloseTable gibi işlemleri admin dosyası olan dosyaya yapacaksın eğer admin dosyası yoksa bu işlemleri yapmana da gerek yok utf8 e sorunsuzca çevir tamam olur

Administrator
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen beklentiler » 2012/10/20 - 19:21

Sonsuzluk o modülü örnek olarak vermiştim usta. Şimdi sinemalar modülü var kategorili çok güzel php nukede kullanıyordum. Bunu uyarlaya bilir miyiz? İnceler misiniz size zahmet usta. Bu modülün admin panelide var.
DEDİĞİNİZ GİBİ TÜM DOSYALARA VERMİŞ OLDUGUNUZ KODLARI UYGULADIM ADMİN PANELİNDE GÖRÜLMÜYOR:(

SİNEMALAR MODÜLÜ İNDİRİN
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

ÖncekiSonraki

Dön PNT Nuke

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir