Hosting Sorunum

Genel Hosting Sohbet Forumu. Hosting yani Web Alanı konusunda Genel Sohbet Forumunuz. Özgürce Soru Sor, Paylaş, Tartış ve Yardımlaş. (Ticari Reklam Yasak)

Moderatör: Moderatörler

Hosting Sorunum

Mesajgönderen yokusbasi » 2014/01/29 - 18:46

Merhaba Arkadaşlar PHP Nuke ile hazırlanmış bir kurumsal web sitem var.
zaman zaman erişim yok diye uyarı alıyorum,zaman zamanda ben erişim sağlıyorum ama müşterilerim erişim sağlıyamadıklarını söylüyorlar.

sonsuzluk birkaç defa girmeye çalıştığında sayfa gösterilemiyor uyarısı aldı aynı zamanda ben erişim sağlayabiliyordum.

sizden bir ricam olacak zaman zaman sizlerinde siteye girerek karşılaştığınız sorunları burada paylaşırsanız sorunun çözümünü sağlamamda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

hosting ile bir problem olduğunu tespit ettiğimizi var sayarsak önerebileceğiniz Hosting Firması Tavsiyelerinizi de değerlendirmek isterim.

Şimdiden Tüm Arkadaşlara teşekkür Ederim.

Web : http://www.kenanoglu.com.tr

Aynı Zamanda Domain Uzantılı Mailde Kullandığımdan Problemim "Harbi " Problem Olduğunu Düşünüyorum :)
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 2

Re: Hosting Sorunum

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2014/01/29 - 20:35

benim pc ilemi alakalı veya benim bulunduğum şehir ilemi alakalı bir durum inan bilmiyorum ama ben hala o siteye giremiyorum bilmiyorum girebilen varmı diğer arkadaşlardan...

Hosting konusuna gelince reseller aldığım bir firma var bütün sitelerim ordan barınıyor şuana kadarda ciddi anlamda bir sorunla karşılaşmadım tabi adamlara %100 kefil olamam sonuçda bende birinin tavsiyesi üzerine bura ile çalışmaya başladım açıkcası gerek hostlarının kalitesi gerekse atılan ticketlerin konusu ne olursa olsun düzgün ve aydınlatıcı şekilde cevap vermeleri benim hoşuma gitti.Hatta bu siteden bazı arkadaşlarada tavsiye ettim onlarda kullanıyor ki sanırım onlarda memnun bu siteden sende bir incele fiyatlara felan bak eğer kafana yatarsa çalışabilirsin

hosting aldığım site : https://www.guzel.net.tr
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Re: Hosting Sorunum

Mesajgönderen yokusbasi » 2014/01/30 - 12:49

arkadaşlar teşekkür ederim. hızlı birşekilde hostingi değiştiriyorum.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 2

Dön Hosting Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir