ortak yorum sitemi

PNT Nuke ve Php-Nukeye Ait Eklentilerin Paylaşıldığı-İstenildiği ve Kurulum Sorunlarının Yazıldığı Bölüm

Moderatör: Moderatörler

ortak yorum sitemi

Mesajgönderen baki » 2011/09/14 - 12:58

Sizlerinde bildigi gibi nukenin yorum bölümleri eskide kaldı yeni cms sistemlerinde bulunan görsellik açısından ve ziyaretçileri yorum yazmaya teşvik eden yorum bölümleri bulunmaktadır.

phpnuketurkiye.com ekibi olarak böyle bir çalışma yapma düşünceniz varmı ?
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2011/09/14 - 13:16

evet ne yazıkki nukenin yorum bölümleri ziyaretciyi yorum yazmaya teşvik edebilecek tasarımda değil o yüzden yorum bölümleri boş kalır genel olarak

yorum sistemleri her module özel olduğu için ancak modüllere uyarlanabilir

örnek vermek gerekirse siz XXX adında modül kullanıyorsunuz sitenizde buna özel bir yorum sistemi yapılabilinir ama genel olarak alın bu yorum sistemini her modülde çıkacaktır olayı olmaz

tab menü ile yorum sistemini şehitlerimiz modülüne yapmıştım buda diğer yorum sistemlerine göre daha kullanışlı oldu tabi ajax lı olması daha iyi olurdu onuda bundan sonra yapacağımız modüllere uyarlayabiliriz

http://www.demo.sndizayn.com/Sehitlerim ... watch-id-2

dediğim gibi belirli bir modüle yorum özelliği yapılınabilinir diğer türlü sıkıntılı bir işlem
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Re:

Mesajgönderen eybisi » 2012/01/05 - 17:34

yorum yazmaya teşvik eden tek şey facebook yorum eklentisi artık, facebooktan çıkılmadığı için kolay geliyor hemen yorum yazmak, diğer türlü üye ol, bilmem ne ol..
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Eklenti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir