php Nuke dernek koy teması

Php Nuke Hakkındaki Tüm Paylaşımlar,Sorunlar

Moderatör: Moderatörler

php Nuke dernek koy teması

Mesajgönderen yemayam54 » 2015/05/12 - 13:05

merhaba arkadaslar dernek koy teması arıyorum 1 haftadır arıyorum hazır scriptler var ancak gorduma rastırdım en kullanıslı olanı nuke ancak tema bulamadım diyeceksiniz ki kendin nie yapmıyorsun cok abartı bi blgim yok hazır hazırı duzenlerim ancak o akdar ve ucretl, yaptırma imkanım da cok az dernek koy yararına domaini hostu kendim aldım hic bi ucret talep etmeden dernege koye biseler yapmaya calısıyoruz elinde dernek koy teması bulunan arkadaslar varsa verebilirse sevinirim cok tesekkurler simdidden... taner cansever
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: php Nuke dernek koy teması

Mesajgönderen hafiz » 2015/05/13 - 08:25

Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkça
Hak Yazmaz Kul Azmadıkça

http://www.imamlarinsesi.com/
PNT Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 32

Mesajgönderen yemayam54 » 2015/05/14 - 22:17

orayı herkes bilioa rkaddasım benim sorum hazır tema varmı acaba cok bi bilgim yok tema duzenelemede onun icn varmı diye sordum..
Yeni Üye

Mesajgönderen Nida_Bey » 2015/05/15 - 12:21

Kardeş özel hazırlanmış bir teması yok. Nuke için bir ara ben düsenleme yapmıştım bazı temalar. Ancak PNT Nuke için sima19 ekonomik fiyatlarla bazı çalışmalar yapıyor. kendisine pm yollarsn yardımcı olacaktır.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

"Asil yetimler anadan babadan degil, ilim ve ahlaktan yoksun olanlardir.
(HZ. ALI R.A)

oto dj,radyo hosting,web hosting,web tasarım http://www.nidasms.com nettenTopluSMS sistemi ve bayilik işlemleri için irtibata geçebilirsiniz.
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 8

Mesajgönderen hafiz » 2015/05/15 - 13:38

yemayam54 yazdı:orayı herkes bilioa rkaddasım benim sorum hazır tema varmı acaba cok bi bilgim yok tema duzenelemede onun icn varmı diye sordum..

valla emek olmadan yemek olmaz var mı diyorsun sonra orayı biliyorum diyorsun o zaman araştırcan bulacan
Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkça
Hak Yazmaz Kul Azmadıkça

http://www.imamlarinsesi.com/
PNT Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 32

Mesajgönderen yemayam54 » 2015/05/19 - 00:17

hafiz yazdı:
yemayam54 yazdı:orayı herkes bilioa rkaddasım benim sorum hazır tema varmı acaba cok bi bilgim yok tema duzenelemede onun icn varmı diye sordum..

valla emek olmadan yemek olmaz var mı diyorsun sonra orayı biliyorum diyorsun o zaman araştırcan bulacan

Ben yemelik ucretli bise yapmıyorum kardesim bi dernegimiz var hic bi ucret alamdan domain host u ben aldım dernek adına bi tanıtımı olsun dernek uyeleri girsin biseler paylassın nebilim orda bi goruslerini iletsinler amacındayım hic bi ticari maddi beklentim de yok olamazda zaten cok abartı bisede demedim varmıdır diye sordum sadece php nuke ilkkez kurdum asp script kullanmıslıgım var daha once ama modulleri olsun gorselleri olsun nuke hosuma gittigi icin bu projede kullanmak istedim ve turkiyede tek phpnuketurkiye sayfası bu konuda hizmet ve paylasım sunuyor ben tutupta nukenin adını bile silmedim silmemde yani cunku ben programcı degil bi emek var yapılmıs bizler kullanıcıyız kim yaptıysa emek onundur .. varsa yardımcı olan olursa diye sordum duzenlemeye calısıyorum elimden geldigince sagolsun arkadaslar bazı paylasımlarda bulunmuslar ama cok yetersiz gordum tam kapasite ulamasamamıs tema turkiyede bunu analdım ama su var tema olarakta cogu ulkeleri gecmis turkiyede php nuke ama yetersiz biraz destek sistemi modullerde var ama anlatımalr cok az yok denecek kadar az ben gorduklerimi goruslerimi iletiyorum haklıyım yada haksızım o sizlerin takdiri ancak yemeye gelmedik emege saygı sonsuz , yanlıs konusuyorsun yani...
Yeni Üye

Dön Php Nuke

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir