Flaş banner logo?

Flash Bannerlerinin Paylaşıldığı,Sorunlarının Yazıldığı ve İsteklerin Yapıldığı Forum

Moderatör: Moderatörler

Re: Flaş banner logo?

Mesajgönderen zafer » 2013/02/27 - 15:34

soulfather yazdı:geçenlerde bende gördüm de böyle video çekilmiş gibi maus hareket ettikçe oraya doğu dönüyor. ortamın içindesin sanki. galeri gibi neredeydi hatırlayamadım bilen varsa o şekilde de çok güzel olur

o senin dediğin 360 derece sanal tur onu 1000 (bin tl)'den aşağıya sanmıyorum kimse yapsın. sizin anlayacağınız ücretli iştir o yaptırmak isteyen yukarıda belirtilen ücret karşılığı yaptırabilir.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen soulfather » 2013/02/27 - 15:40

zafer yazdı:
soulfather yazdı:geçenlerde bende gördüm de böyle video çekilmiş gibi maus hareket ettikçe oraya doğu dönüyor. ortamın içindesin sanki. galeri gibi neredeydi hatırlayamadım bilen varsa o şekilde de çok güzel olur

o senin dediğin 360 derece sanal tur onu 1000 (bin tl)'den aşağıya sanmıyorum kimse yapsın. sizin anlayacağınız ücretli iştir o yaptırmak isteyen yukarıda belirtilen ücret karşılığı yaptırabilir.

zafer ne dedin sen öyle 1000 tl kim kaybetmiş de biz bulalım :-) ben örnek vermek istedim gerçi ama hoşuma gitti. gördüğüm şey.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

http://www.catkarakoyu.com Köy Sitemiz % 95
http://catkarakoyu.com/nuke Demo Sitemiz % 20

--------------
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen zafer » 2013/02/27 - 15:43

:) inan öyle hangi firmaya sorarsan ağızlarını aynen öyle açıyorlar haklılarda bence basite indirdinmi değersiz oluyor biraz sanki.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11

Önceki

Dön Banner

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir