Güvercin Sitesi

Yeni Kurduğunuz Sitelerinizi Tanıtacağınız Bölüm

Moderatör: Moderatörler

Güvercin Sitesi

Mesajgönderen cuneytsonmez » 2013/04/05 - 11:33

Kişisel olarak babam için yaptığım Pnt Nuke Güvercin Sitemiz

Resim

Güvercin Web Sitesi

http://www.sevimsonmez.com
En son cuneytsonmez tarafından 2013/05/15 - 08:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 26
Aldığı teşekkür: 1

Re: Güvercin Sitesi

Mesajgönderen sima19 » 2013/04/05 - 12:13

site bomboş
Php-Nuke - Pnt Nuke Tema Tasarımı Yapılmaktadır. Ayrıntılı Bilgi İçin <a href="http://goo.gl/l0bss">Tıklayın</a>
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen Nida_Bey » 2013/04/14 - 11:06

cuneytsonmez yazdı:Kişisel olarak babam için yaptığım Pnt Nuke Güvercin Sitemiz

Resim

Güvercin Web Sitesi

http://www.sevimsonmez.com

14.04.2013 saat 11:06 itibarı ile Bu site PNT deil Php Fusion ile yapılmış bir sitedir.PNT Nuke ile alakası yok
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

"Asil yetimler anadan babadan degil, ilim ve ahlaktan yoksun olanlardir.
(HZ. ALI R.A)

oto dj,radyo hosting,web hosting,web tasarım http://www.nidasms.com nettenTopluSMS sistemi ve bayilik işlemleri için irtibata geçebilirsiniz.
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 8

Mesajgönderen cuneytsonmez » 2013/04/19 - 11:05

evet dedıgın dogru abı nukeden php fusiona gectim hayırlısı ama buradakı gelısmelerede bakıyorum bu sitemin anasayfası kaldı.Ufak defek eksıkler mevcut hoş bı sıstem ufak ve gelişmiş ama pnt nuke googlede cabuk indexleniyor bu sıstem bıraz daha yavas gıdıyor hayırlısı pek fark yok ama :=))ha bu arada 14.04.2013 saat bunu nerden ogrendın abı yaw :=)
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen booster » 2013/04/20 - 00:09

Hayırlı olsun yeni sistemin ve güvercin siten, daha evvel kullanmıştım Php Fusion'u..Değişik sistemleri denemekten zarar gelmez, kendini belli ölçüde geliştirmeni sağlar, ufkunu açar..Burada önemli olan, kendi altyapına birşeyleri katabilmendir..
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen cuneytsonmez » 2013/04/20 - 19:16

booster yazdı:Hayırlı olsun yeni sistemin ve güvercin siten, daha evvel kullanmıştım Php Fusion'u..Değişik sistemleri denemekten zarar gelmez, kendini belli ölçüde geliştirmeni sağlar, ufkunu açar..Burada önemli olan, kendi altyapına birşeyleri katabilmendir..

cok guzel abı dedıklerınız hosuma gıttı bende daha vakıf degılım bıraz kod sıstemı degısık mesala php nukede yaptıklarımı fusıonda yapamıyorum ama şunu sölemek ıstıyorum fusion içerik olarak nukeden cok iyi ufak tefek sorunlar var mesela modullerı tek tek ftpden eklemek yerıne özel ıcerık sayfası olusturması galerı ve vıdeo modullerınde nukedekı sıstemden zıyade ufak 3 - 4 dosya ıle ısımızı gormesı cok guzel nuke modul ve blok bakımından daha zengın bı sıstem ama pnt nukede dosyalar cok fazla farzı mısal 40 mg nuke bu sıstem 7 - 8 mg ve esnek nuke burada free hosta anasayfası da göcuyor yedek alıp denedım bır zaman sona gıdıyor bunu anlayamadım tabı bakalım daha test asamasındayım ama blok olarak nukedekı sıstemı fuisona bi geciricem avatanjları tez avantajları tartıyorum....
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen magarula » 2013/12/08 - 21:47

SİTE TALAN OLMUŞ
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen cuneytsonmez » 2014/04/26 - 21:08

magarula yazdı:SİTE TALAN OLMUŞ

tema yapıp çalımama denk gelmiş olabilir sitem allaha sukur yerınde ve hitlerimde gayet güzel gidiyor yeni bir tema üzerinde calısıyorum nuke ailesine dua ve selamlarla ilk yuvam nede olsa :)
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Dön Site Tanıtımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir