pnt nuke kurlum sorunu

PNT Nuke ve Php Nuke ye Özel Seo Alanı

Moderatör: Moderatörler

pnt nuke kurlum sorunu

Mesajgönderen mkarakaya » 2013/07/05 - 10:14

pnt nuke olrak ks41 . com sitesini kurdum fakat bir türlü seo ayarlarını yapamıyorum uzantıyı örneğin forum şeklinde gösteriyor ama tıklayınca sayfa görüntülenemiyor diyor. nasıl düzeltebilirim ?
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: pnt nuke kurlum sorunu

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2013/07/05 - 13:31

hostunuzun Linux olduğundan emin olun daha sonra sunucunuza htaccess i çalıştırmanız gerektiğini anlatın site şuanda htaccess i görmüyor
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 94

Mesajgönderen mkarakaya » 2013/07/05 - 23:14

Söylediğinizi yaptım site düzeldi. Teşekkür ederim. Pnt Nuke de kalsam mı yok sa wp ye geçsem mi tereddüt yaşıyorum :-(
Haber yüklemekte sıkıntı çekiyorum.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2013/07/06 - 00:13

mkarakaya yazdı:Söylediğinizi yaptım site düzeldi. Teşekkür ederim. Pnt Nuke de kalsam mı yok sa wp ye geçsem mi tereddüt yaşıyorum :-(
Haber yüklemekte sıkıntı çekiyorum.

bu sizin bileceğiniz iş sizi yönlendirmek istemem bu konuda sadece söyleyebileceğim tek şey şu olur

pilav yapmasını bilmiyorum ama pilav yemekten vaz geçmiyorum :-)
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 94

Dön PNT Nuke ve Php Nuke Seo

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir