Sıkıştırma etkinleştirin Görüntüleri optimize ?

PNT Nuke ve Php Nuke Hakkındaki İp Uçları

Moderatör: Moderatörler

Re: Sıkıştırma etkinleştirin Görüntüleri optimize ?

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2013/08/03 - 01:34

bu bir sorun değil iyileştirme çalışmalarıdır
bu tarz işlemlerde size tavsiyem şu olabilir

örnek olarak siz css sıkıştırması yapmak istiyorsunuz googleye bununla ilgili arama yaparsanız karşınıza çok döküman çıkacaktır orada verilen bilgileri bütün css dosyalarınıza uygulamanız gerekir aynı işlem js ve diğerleri için geçerli bu iş uzun ve yorucu bir uygulama o yüzden mutlaka yedek alarak çalışınız
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Re: Sıkıştırma etkinleştirin Görüntüleri optimize ?

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2013/08/03 - 09:35

bu sitede herhangi bir sıkıştırma çalıştırması kullanmadım

sizin sitenizde hataya sebep olan belki kullandığınız modüllerdir yani gerekli gereksiz birden fazla modül varsa ve bunların kodlamasında hatalar yapıldıysa bu yüzden böyle bir sorun olabilir...
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Dön İp Uçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir