menüler içerikler hakkında yardım..

Gereksiz başlıkların atıldığı çöp kutusu

Moderatör: Moderatörler

menüler içerikler hakkında yardım..

Mesajgönderen onurluca » 2013/08/18 - 16:56

Selam ben 3 gün önce sitenizi gördüm.. şirketimizin hazır portalını 3 senedir kullanıyorduk silip sitenizdeki v3 kurdum.. fakat bir hata yaptım galiba menülerin isimlerini değiştiremiyormuyuz.. ben bu portalın görünümü hoş diye kurdum ama firma sitesine hitap etmiyor sanırım.. yada çevirebilirmiyim..?
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: menüler içerikler hakkında yardım..

Mesajgönderen tarimbilisim » 2013/08/18 - 17:00

soldaki menüyü blok bolumune girip bloğu editleyebilirsiniz.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 26
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen onurluca » 2013/08/18 - 17:14

pek anlamadım.. şöyle yardımcı olursanız sevinirim ben bu siteyi firma sitesine dönüştürebilirmiyim.. 3 gündür müşterilerimiz ulaşamıyor 1 2 güne çözmek zorundayım.. 15güne kadar posta kutularına 10.000 adet broşür dağıtımı yapmayı düşünüyoruz.. faaliyet konumuz yangın malzemeleri, yangın söndürme cihazları dolum bakım imalat toptan parakende haberler sayfasını yangın söndürme cihazları ile ilgili haberler olarak kullanabiliriz.. ama diğer içerikler bize uymuyor.. onları değiştire biliyorsak ürün resmi ve tanıtımı olarak kullanmayı düşündüm.. menüleri yangın tüpleri ceset torbaları gibi sayfalara dönüştürmek istiyorum..

Ekledi-- 2013/08/18 - 15:05 --
neyse dostlar ben portalı siliyorum.. anladığım kadarıyla bu portalda değişiklik sadece yapımcının kategorileri altında yani standart herşey video ekle resim ekle.. ama görselliği güzel.. kolay gelsin..
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen GeneraL » 2013/08/18 - 20:20

Aslında bunları yapmak sizin elinizde ama siz kendiniz yapmak yerine yaptıracak birini bulmalısınız bence Sanada kolay gelsin...
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Skype & Msn : GeneraL@phpnuketurkiye.com
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 19

Dön Gereksiz Başlıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir