php 5.5 sorunu

Php Nuke Hakkındaki Tüm Paylaşımlar,Sorunlar

Moderatör: Moderatörler

php 5.5 sorunu

Mesajgönderen volkov_19 » 2015/12/11 - 17:49

Merhaba bu burdaki ilk mesajım ve konu daha önce yayınlandımı bilmiyorum, yayınlandıysa bulamadım.

Ben php nuke kuramıyorum ve hosting firmasına durumu bildirdim onlarında cevapları aynen;

Merhaba,

Can Bey, incelediğim kadarı ile ne yazık ki kullandığınız yazılım php 5.5 versiyonu tarafından desteklenmiyor.

Saygılarımla,

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Nasıl php nuke kurabilirim?

Ekledi-- 2015/12/11 - 19:49 --
php nuke kurdum www.xxxxxx.com adresime girdiğimde

Warning: ob_start(): second array member is not a valid method in /home/ridersbr/public_html/mainfile.php on line 81

hatası veriyor

mainfile dosyası 81. satırda bu yazıyor.

ob_start(array('ob_gzhandler',5));
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: php 5.5 sorunu

Mesajgönderen arkadas_ca » 2015/12/12 - 01:20

Merhabalar

Hosting yetkilisi aslında durumu size iletmiş. Buradan indirdiğiniz PNTNuke sürümü ne yazikki php 5,3 e kadar uyumlu.

Aslında birkaç mesaj öncede bunları konuştuk. başlık olarakda var başka konu içinde de.
Eğer Cpanel kullanıyorsanız ve php sürümüne müdehale etme imkanınız varsa ordan 5.3 tercihini yaparak geçiçide olsa bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Firma Rehberi
Firma Bul
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 23

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/12/15 - 00:13

aşağıdaki anlatımları bir deneyin

php-5-4-sorunu-yasayanlar-t1871.html
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen arkadas_ca » 2015/12/16 - 10:00

bende konuyla ve + olarak cpanelden php sürüm değişikliğine izin verinlerle ilgili bir video anlatım yapmayı düşünüyordum.

daha önce yaptığın açıklamanın linkini buraya koymak iyi olmuş.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Firma Rehberi
Firma Bul
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 23

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/12/17 - 13:02

arkadas_ca yazdı:bende konuyla ve + olarak cpanelden php sürüm değişikliğine izin verinlerle ilgili bir video anlatım yapmayı düşünüyordum.

daha önce yaptığın açıklamanın linkini buraya koymak iyi olmuş.

Aslında güzel bir düşünce inş. vaktin olurda yaparsın.Aslında biraaz daha zaman ayırabilirsen şu PHP 5.4 sorunu yaşayanlar için anlatmış olduğum başlığı videoya çekebilirsen daha güzel olurdu sanırım
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Dön Php Nuke

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir