Herkese merhaba

Her Tür Konu Dışı (Off Topic) Konuları Burada Konuşuyoruz. Sohbet ediyoruz.

Moderatör: Moderatörler

Herkese merhaba

Mesajgönderen Ahmet » 2017/04/27 - 00:49

Değerli arkadaşlar herkese merhaba. Facebook'ta php-tr sayfasında geçmişi yad ederken bir arkadaş phpnuketurkiye sayfasının hala yayında olduğunu belirtince gelip üye olmak ve sizlere yeniden merhaba demek farz oldu. Eskilerden kimler burada bilmiyorum tanıyan tanımayan herkese selam olsun. Sizlerle yeniden bir arada olmak benim için büyük bir mutluluk. Umarım cevapsız bırakmazsınız. En içten sevgilerimle.
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Herkese merhaba

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2017/04/27 - 12:53

merhaba hoşgeldin.

Elimizden geldiğince son nuke türkçe destek sitesini ayakta tutmaya çalışıyoruz en azından eski dostlukları kaybetmemek için bu siteyi kapatmıyoruz. Eskilerden çok fazla kişi yok burada en azından aktif olarak yok gözlemleyenler var :)
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen Ahmet » 2017/04/27 - 13:27

Hoşbuldum. Benim için de tesadüf oldu. Hemen girdim siteye fakat nasıl destek olabilirim bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var. Biliyorum ki altyapısı phpnuke olan siteler halen hayatta çünkü yayına öyle başladılar ve sonradan değiştirmek imkansız hale geldi. Eminim bu arkadaşlarında desteğe ihtiyaçları olmaktadır. PHP-Nuke için geçmişte pek çok yazılım yaptık hep birlikte bunları test ettik yayınladık ve muazzam sayılarda indirilerek hem Türkiye'de hem yurtdışında büyük başarı elde ettik. Bunlar elbette geçmişte kaldı ancak elimizdekileri kendimize saklamak bencillik olur. Yeniden yapılanmaya gidilebilir. Bana ait olan yazılımların son versiyonlarını paylaşabilirim. Yeter ki bahsettiğiniz "gözlemci" eski dostlar biraz daha aktifleşsin ve sohbete muhabbete katılsın ;) Ne dersiniz hoş olmaz mı? Sevgilerimle.
Yeni Üye

Mesajgönderen gonlumungulu » 2017/04/27 - 13:51

Ahmet usta hoş geldin ben dün ibrahime cepten mesaj yolladım site park sayfasına yönlenmişti ve dun oyle site açıldı inşallah bundan sonra sıkıntı olmaz birde ben cepten siteye giriş yaptığımda hata alıyorum pc den girince bu siteye sorun olmuyor sadece cepten hata alıyorum
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Ahmet » 2017/04/27 - 13:58

Hoşbuldum kardeşim ufak tefek sorunlar çözülür illaki. Sen ne yaptın isim konusunu netleştirdin mi?
Yeni Üye

Mesajgönderen gonlumungulu » 2017/04/28 - 20:25

dünden beri siteye giriş yapamıyordum park sayfası görünüyordu bende yeni suan sorun yok

Ekledi-- 2017-04-28, 19:27:42 --
Ahmet yazdı:Hoşbuldum kardeşim ufak tefek sorunlar çözülür illaki. Sen ne yaptın isim konusunu netleştirdin mi?

Ahmet usta nuketurk.com kullanıcı niki baykorsan dı heralde ama ozamanlar fazla bilgim yoktu hata soru konu acardım orda
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Ahmet » 2017/04/30 - 17:34

Hatırladım kardeşim güzel bir ortamdı gerçekten güzel dostluklar kurduk hala devam etmesi de bunun göstergesi.
Yeni Üye

Mesajgönderen zafer » 2017/05/03 - 01:48

Sonsuzluk yazdı:merhaba hoşgeldin.

Elimizden geldiğince son nuke türkçe destek sitesini ayakta tutmaya çalışıyoruz en azından eski dostlukları kaybetmemek için bu siteyi kapatmıyoruz. Eskilerden çok fazla kişi yok burada en azından aktif olarak yok gözlemleyenler var :)

Buradayız burada :) herzaman giriş yapamıyorum ama hergün ziyaret ediyorum.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir