Bir Portal Düşünün !!!

Her Tür Konu Dışı (Off Topic) Konuları Burada Konuşuyoruz. Sohbet ediyoruz.

Moderatör: Moderatörler

Re: Bir Portal Düşünün !!!

Mesajgönderen kenanc1969 » 2016/03/21 - 21:29

Arkadaşlar portal bittimi acaba....edinme şansımız var mı?
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen dijitalevrencom » 2016/04/11 - 11:27

Sanırım başlık atılmış biraz yazılmış ve sonra unutulmuş gitmiş. İnşallah tekrar canlanır çünkü anladığım kadarı ile yürübe şahlan diyebileceğimiz bir proje. Hatta herşeyiyle full bir portala 20 tl de verebilirim eğer bağış olayı olursada bağış yaparım yetrki destek iyi olsun.
Yeni Üye

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2016/04/13 - 00:03

dijitalevrencom yazdı:Sanırım başlık atılmış biraz yazılmış ve sonra unutulmuş gitmiş. İnşallah tekrar canlanır çünkü anladığım kadarı ile yürübe şahlan diyebileceğimiz bir proje. Hatta herşeyiyle full bir portala 20 tl de verebilirim eğer bağış olayı olursada bağış yaparım yetrki destek iyi olsun.

Unutulan birşey yok. Size gelen mailde bu konu ile ilgili bilgi verildi. Buradaki amaç portal konusunda fikir almaktı paylaşım değildi dikkat ederseniz !
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen kenanc1969 » 2016/04/16 - 21:13

Kardeş ücretsiz paylaşılsın demedik...Görüşlerimizi aldınız ortaya çıkan ürünü merak ettik...
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2016/04/16 - 21:49

kenanc1969 yazdı:Kardeş ücretsiz paylaşılsın demedik...Görüşlerimizi aldınız ortaya çıkan ürünü merak ettik...

teşekkür ederim görüşleriniz için,

Açıkçası tek bir paket üzerinde çalışmadım daha doğrusu çalışamadım çünkü müşterilerden gelen istekler doğrultusunda paketler yazdım örnek vermek gerekirse ben kurumsal site paketi hazırlarken müşterim emlak sitesi istedi ona özel paket yazdım onuda arşivime ekledim. Şuana kadar dernek,e-ticaret,emlak,haber,kurumsal,rent a car sistemlerini bitirdim bunların tanıtımı için bir sistem ile uğraşıyorum o sistem bitince tüm paketleri inceleme fırsatınız olacak. Benim burada ki amacımı açık söylemem gerekirse ben kazanırken sizlerede kazandırmak örnek vermem gerekirse temsilcilik sistemi üzerinde çalışıyorum yani sizin müşterileriniz var fakat bu işlerden anlamıyorsunuz temsilcilik sayesinde site üzerinden paketleri müşterilerinize siz satarken aynı zamanda normal fiyatın altında paketi sistemden alacaksınız ayrıca belirli bir sayıya ulaşınca size özel düzenlenen kampanyalardan faydalanacaksınız. Hani bir tabir vardır malı satarken değil alırken kazanmak önemlidir diye bende bu yönde bu işle uğraşıp geçimini sürdürmek isteyenlere fırsat kapısı kurmaya çalışıyorum.
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen kenanc1969 » 2016/04/18 - 17:50

Açıklamalarından dolayı teşekkür ederim.Benim ilçem için bir haber sitem var, onu geliştirmek istiyorum açıkçası, o yüzden özellikle haber portalını merak ettim. Projenize gelince güzel...inşallah tutar, bizlerde elimizden geleni yaparız.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen INCARA » 2017/05/08 - 00:06

Merhaba,

Üzerinden bir süre geçmiş fakat eskiden php-nuke kullanan, bu hafta ise pnt-nuke V3 e geçen biri olarak, belirtilen portalın hazırlanmış olması çok güzel olurdu, bu fikir rafa mı kalktı yoksa üzerinde çalışma oluyor mu? Benim en çok sıkıntı yaşadığım, temalarda oynama yapmak, renkler bile değişmek neredeyse ölüm gibi, bu hareketleri kolaylaştıran bir portal güzel olurdu. Eğer iyi bir portal çıkar ise ben seve seve para ödemeyi isterim.

Selamlar.
Yeni Üye

Önceki

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir