Powernuke Cms Ön Bilgi

Php Kodlama Dili İle Yazılmış Scriptler

Moderatör: Moderatörler

Re:

Mesajgönderen soulfather » 2011/12/16 - 18:55

Ortalığı velveleye vermeye hiç gerek yok ibrahim usta seni bilen bilir ilk powernukeden beri takip ediyorum sizi yukarıda okan kardeşimizin yazdığı yazı kesinlikle elhekim e söylenmiş bir cevaptır aslında senin le uzaktan yakından ilgisi yok phpnuke.ir kayserilinin çalışmasıydı diğeride öyle biliyorum herneyse biz powernuke sevenleri bu istemden den mahrum bırakmazsan sevinirim nida bey in söylediği gibi halen powernuke kullanan bir çok arkadaşımız var hayırlı akşamlar. Ayrıca hoş geldiniz...
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

http://www.catkarakoyu.com Köy Sitemiz % 95
http://catkarakoyu.com/nuke Demo Sitemiz % 20

--------------
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Re:

Mesajgönderen okngny » 2011/12/17 - 00:08

ibrahim yazdı:
okngny yazdı:
elhekim yazdı:Power nuke'nin çok iddalı bir sürümü var şuanda fakat paylaşımdan kaldırdı ibrahim.. sanırım yakın bir gelecekde tekrar paylaşacak

çok iddalı dediği phpnuke.ir çevirdi tutmadı, slaed cms el attı şimdi omu iddalı oldu yapmayın arkadaşlar.

okan tamamda ben ne zaman phpnuke.ir ile ugrastim gözüm en son diamondu kullanmistim sen iyi hatirliyorsun hani netopsiyonda www.tr-gamers.com [ onaraNuke ] diye bir baslik acmistinya, kimseyle iddalasmiyorum yaptiklarim ortada, ama insanlar nankör olunca ne yapicaksinki kiminle is yapmak istesem her zaman kazigi yiyen ben oluyorum.

Daha hala powernuke diamondun sürümünü alt taban olarak kullaniyorsun nicin kötü oldugu icin degilmi

http://haber.onaranbilisim.com/modules.php?name=Forums

[img:794:470]http://img560.imageshack.us/img560/6238/cevap.jpg[/img]

nicin Herkes Benimle ugrasmak istiyor benim kime ne zararim oldu herkese yardimci oldum bir kurus karsilik beklemedim tek istedigim her zaman bir tesekkür yada ismimin not alinmasi idi buradaki cogu arkadasi tanirim hic birisi kötü insan degil nicin hep onlar sunlar bunlar diye birbirimizi karaliyoruz yazik degilmi bizlerede hepimizin cocugu ailesi var zamanlarimizi hep bu isler üzerine geciriyoruz.. inanin artik bilgisayar yoruldu ama illa bir laf sokma olucak nedense bizim insanlarimiz bu yüzdendirki bir yere varamiyor..

Yani Eninde Sonunda Beni nukeye geri döndereceksiniz.. :cry:

Selametle

Eh be güzel arkadaşım eh be bu kadar mı kızdırdım seni ben şimdi ! Sen turkcenuke site altında bir şeyler cıkartmıyormuydun birileri phpnuke.ir çeviriyorken sende bunlarla ortak iş cevirmiyormuydun bizi orda banladıklarında neredeydin arkadaşım ses çıkarmadın ayriyeten yanlış hatırlıyor samda özür dilerim, Ama şu lafın hoşuma gitmedi Yani Eninde Sonunda Beni nukeye geri döndereceksiniz.. Dönsen ne olacak onu merak ediyorum biz powernuke.net de senin sisteme destek verirken gelip demedin mi kapatın destek vermeyin istemiyorum diye şimdimi bunları söylüyorsun bana kusura bakma ama dönsen ne olacak onu merak ediyorum ben :S

Ama bu tarz konular insanları teşvik ediyor ben her zaman diyorum zaten ilk çıkarttığım haber sisteminde Su anda hali hazırda dağıtıyorum bir çok sistemde evet İbrahim'imi oluşturduğu powernuke surumunde forumları kullandım bunu aslını zaten söylemem ama 2009 nerde 2011 nerde şimdi gelip bunları yazıyorsunuz kusura bakmayın artık Bende kırmak istemiyorum kimseyi arı kovanına parmak atılmaz.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2011/12/17 - 00:27

her zaman söylediğim bir söz var arkana bakarsan önünü göremessin

geçmişe bakarak gelecekle ilgili planlar yapamayız yapsakda başarılı olamayız

bu sitede bu tür polemikler çıksın istemiyorum burada ki amacımız yardım ve yardımlaşmak gerek yok bu tür şeylere

hepimiz olgun insanların bu tür şeylerin bir fayda sağlamayacağını ve sonununda gelmeyeceğini çok iyi biliyoruz

bizim kapımız herkeze açık gelmek isteyen buyursun gelsin site kuralları çerçevesince burada bulunsun destekmi vermek istiyor buyursun versin

dediğim gibi bu tür polemikler hoş olmuyor bizi bir adım dahi ileri götürmez tarafsız kalmak adına konuyu kilitlemiyorum ama konununda uzamasını istemiyorum sizden ricam bu yönde
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Önceki

Dön Php Scriptler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir