Php_Nuke 8,3 Sürümünün Desteğini Vermeyi Düşünüyoruz !!!

PNT Nuke ve Php Nuke sürümlerini geliştirme alanı

Moderatör: Moderatörler

Re:

Mesajgönderen DursunKaptan » 2012/01/05 - 09:30

Bu Proje Neden İptal Edildi Acaba.Son Sürüm Üzerine phpbb3 entegre edilip sağlam bişiy yapılsa süper olurdu
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re:

Mesajgönderen Nida_Bey » 2012/01/05 - 13:58

Daha gelişmişi olan utf 8 kodlamalı seolu olanı PNT v2 geliştirildi ve paylaşıma açıldı. Kullanmanızı kesinlikle öneriyoz.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

"Asil yetimler anadan babadan degil, ilim ve ahlaktan yoksun olanlardir.
(HZ. ALI R.A)

oto dj,radyo hosting,web hosting,web tasarım http://www.nidasms.com nettenTopluSMS sistemi ve bayilik işlemleri için irtibata geçebilirsiniz.
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 8

Re:

Mesajgönderen cetindemirpence » 2012/01/09 - 10:58

yıllardan beridir portalları takip etmişimdir. en kötülerinden biridir Php Nuke. Görsel ve içerik açısından. Az önce birkaç demo gördüm. Gayet başarılı. Deneme sürüşüne tabi olacam post kasıyorum :))
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0

Re: Php_Nuke 8,3 Sürümünün Desteğini Vermeyi Düşünüyoruz !!!

Mesajgönderen emirrasit » 2017/05/29 - 23:16

konuyu hortlatmak ıstemem ama sonuç itibarıyle phpnuke.ir tamamen dotnuke olayına gecmısler ornek verecek olursak turkcms yapıldı ama karalanıp kapatıldı coğu kısılerde dle xoops wordpress tarzına geçişler yaptı sahsen ebnım elımde suan slaed cms 6.2 var turkcelestırmelerını yapıyorum ramazandan dolayı baya ugrastıracak turkcms de var ama setup kurulumundan sonra admın sayfası beyaz kalıyor cozemedım bır turlu bu olayı bır kactanede modul duzenlemıstım helede ıslam modulu mukemmeldı a dan z ye hersey genede devam dersenız elımden geldıgınce işten fırsat buldukca yardımcı olurum dip not sonsuzluk sıfremı unuttum dedıgım halde meıl adresıme sıfrem gelmıyor bılgıne
Yeni Üye

Mesajgönderen Faruk » 2017/05/30 - 21:41

halley_yas yazdı:Arkadaşlar konuya şimdilik burada nokta koyuyorum. Kayseriliye 8.3 desteğinde başarılar diliyorum. Ama durmak yok 8.3 kadar şekilli bir sürüm olmasada 8.3 e rakip olacak bir sürüm ile yakında görüşmek üzere

Şimdilik neler var:
8.1 pach 3.3 Sürüm Karekter seti utf-8
Bbtonukebb3 forum modules.php?name=phpBB3
Sorunsuz çalışan ckeditör-ckfinder
eklemeler oldukca sizleri bilgilendireceğim Allahın izni ile en kısa bir zamanda paylaşıma sunulacaktır.

İnşallah Basarılı Olursunuz. Uzun Zamandır Sogumuştum Bu Meraktan :) Yalnış Hatırlamıyosam Hakkımımı Yemeyın Dıyen Arkadaş Zamanında Bı CMS Sıstemını Calıp Ben Yazdım Dıye Piyasa Surmuştu.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen emirrasit » 2017/05/30 - 22:39

turkcms elimde mevcut benim ve kurulum sonrası admın olusturma hatası verıyor yoksa gayet gelıstırmeye uygun slaedcms den cevırme sıstem suankı surumun 6.2 :)
Yeni Üye

Önceki

Dön PNT Nuke ve Php Nuke Sürüm Geliştime Alanı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir