PNT Seo Sorunu

PNT Nuke ve Php Nuke ye Özel Seo Alanı

Moderatör: Moderatörler

Re:

Mesajgönderen ezcoma » 2012/01/10 - 23:54

mrb benim sitem bir kaç blok yükledikten sonra tıkladığımda boş sayfaya gidiyor sayfa bulunamadı diyor hata nerden kaynaklanıyor

http://www.omeran.net/
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re:

Mesajgönderen ezcoma » 2012/01/10 - 23:56

birde havadurumu blok gostermiyor
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/01/11 - 00:29

ezcoma paketten htcess dosyasını al yeniden at sitene dosya üzerinde bir sorun oluşturmuşsun sanırım

Gurbetseli sisteme şuan için var olan siteler taşınmıyor eski siteler latin bu site utf8 olduğu için bu sürüm nukenin şuana kadarki en gelişmiş sürümü bütün modül bloklar temalar bu sürümde çalışır
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen DursunKaptan » 2012/01/12 - 09:10

Sonsuzluk yazdı:ezcoma paketten htcess dosyasını al yeniden at sitene dosya üzerinde bir sorun oluşturmuşsun sanırım

Gurbetseli sisteme şuan için var olan siteler taşınmıyor eski siteler latin bu site utf8 olduğu için bu sürüm nukenin şuana kadarki en gelişmiş sürümü bütün modül bloklar temalar bu sürümde çalışır

Peki Usta Bu Sürüm Update Edilmeyecek mi Hiç.Böyle mi devam edecek.

Bence Nukenin Son Sürümünü de PNT Sürümünü yapmalısınız.Update etmek isteyenler undan ona geçiş yapabilsin

Böyle bişiy olmaz mı acaba
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/01/12 - 18:09

tabi sen sürümü kurdun sorunsuzca siteni düzenledin şimdi üst sürümünü bekliyorsun :P

şuan için böyle bir çalışma yok ortada yani bunun bir üst sürümü ama olmayacak anlamınada gelmiyor elbette bir üst sürümünü yapıp paylaşıma açarız şuan için bununla sitelerinizi düzenleyin bu sürüme alışın ilerde çıkaracağımız sürümler bu sürümün gelişmişi olacağı için sizinde avantajınız olur.

dediğim gibi şuan için değil ama ilerde gelişmiş sürümlerimiz olacak bu sadece bir başlangıç alt yapısı sağlam bir başlangıç buradaki amacım şuydu görselliğe fazla girmeden alt yapısı güçlü (utf8) bir sürümü sizlere verip bununla sitelerinizi kurmanızdı ki bunuda başardığımı düşünüyorum şuan birçok arkadaşımız bu sürümü kullanıyor

bundan sonra çıkaracağımız sürümlerde elbette utf8 olacak şuanki kullandığınız sürümden yeni çıkaracağımız sürüme geçişinizde kayıpsız olacak bu sayede

sadece bize güvenin ve sabredin zamanımız el verdiğince güzel şeyler sizlerin olacak buna emin olun
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 95

Re:

Mesajgönderen DursunKaptan » 2012/01/12 - 18:20

Tabiki emeğinize sağlık bunca zaman sonra sizin sürümünüzle nukeye geri döndüm.

Fakat Yeni sürümleri de kullanak gerek diye düşünüyorum.Netice de admalar onca emek veriyor :=)
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Re:

Mesajgönderen GeneraL » 2012/01/12 - 23:04

eczoma senin başlıca sorunun kullandığın hosting firmasıdır bak benimde böyle bir sorunum vardı sinir oldum süresi vasrken gittim yenisini aldım bu paket Kendi ana modulleri denenmiş ver sorunsuz çalışan bir sürümdür ve sorun yaşan senden başka kimse yok bu lütfen biraz araştırmacı olalım Lütfen...
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Skype & Msn : GeneraL@phpnuketurkiye.com
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 19

Dön PNT Nuke ve Php Nuke Seo

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir