Radyo Player Seo Yönünden Siteyi Etkiler Mi Acaba

PNT Nuke ve Php Nuke ye Özel Seo Alanı

Moderatör: Moderatörler

Radyo Player Seo Yönünden Siteyi Etkiler Mi Acaba

Mesajgönderen DursunKaptan » 2012/01/17 - 15:07

Sitenin Üst Tarafına Radyo Player Kuracağım.

Acaba Seo baımından siteyi etkiler mi bu player
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/01/17 - 17:09

seoyu etkilemez ama üst playerlerin tarayıcı sorunu oluyordu yani her tarayıcıda çalışmıyordu o playerler o yüzden sıkıntı yaşarsın
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 95

Re:

Mesajgönderen gonlumungulu » 2012/01/17 - 19:21

Sitenin Üst tarafına player ekleme bence hem bazı tarayılarde etkin değil ve farklı kullanıcların limitli internet kullandıgı düşün bu açıdan yan sayfaya modullere eklenebilir.
[img:160:41]http://img517.imageshack.us/img517/3017/gonlumungulu.png[/img]
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 1

Re:

Mesajgönderen soulfather » 2012/01/19 - 17:42

valla elimde bir tane olacaktı ama tüm tarayıcılarda çalışan üst player güzel bir şey bakayım ekleyim odur inşallah..

İndir dene bakalım...
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

http://www.catkarakoyu.com Köy Sitemiz % 95
http://catkarakoyu.com/nuke Demo Sitemiz % 20

--------------
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 2

Re:

Mesajgönderen Nida_Bey » 2012/01/19 - 19:31

Playerler seo yu pek etkilemez. ancak googlenin çok sevdiği bir içerik değil. Google genel olarak ilk htm ve html usantıları alıyor bildiğim kadarı ile player de sürekli aynı kaldığı için googlenin çok ziyaret ettiği yerler olmamaktadırlar. o nedenle üst player kullanıyorsanız mutlaka player içerisinde Title vs benzer kısımları bularak doldurun. Radyo hosting işi yaptığım için üst playerli web sitelerini googlenin pek fazla sevdiğini söyleyemem.Ancak player olan siteler genel olarak köy,dernek vs siteleri yada kişisel bloglar olduğu için çok fazla kaygı taşıyacağını da sanmıyorum.Görsellik olarak iyi bir üst player + değer katar.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

"Asil yetimler anadan babadan degil, ilim ve ahlaktan yoksun olanlardir.
(HZ. ALI R.A)

oto dj,radyo hosting,web hosting,web tasarım http://www.nidasms.com nettenTopluSMS sistemi ve bayilik işlemleri için irtibata geçebilirsiniz.
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 8

Re:

Mesajgönderen sweet » 2012/03/04 - 15:09

ust player koydugumuz zaman forumdan anasayfaya gectıgımızde ust player extra bıtane daha ustplayer cıkıyor neden oluyor bu sorun arkadaslar
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/03/04 - 21:11

site adresini yazarsan sorunu daha iyi anlarız

genel olarak tahmini bilgi vermem gerekirse şunu söyleyim

sen forumdan anasayfaya dönmek için diyelimki headerdeki anasayfa butonunu kullanıyorsun bu butona adres olarak index.php verdinse sorun olmaması lazım tabi bu tahmini bilgi tam çözüm için siteni incelemek daha iyi olur
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 95

Dön PNT Nuke ve Php Nuke Seo

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir