Manşet Blok

Blok İstek-Paylaşım ve Sorunların Yazıldığı Bölüm

Moderatör: Moderatörler

Re: block-Manset_Haber_Slide-15 blok bu

Mesajgönderen ezcoma » 2012/05/30 - 12:44

mrb sonsuzluk hocam ben bu blokları konularını girerek haber eklemek istiyorum gecmişte başka bmanşet bolklara yapmıştık hatırlarsan ben bu baytasarım2 yi altta kulanmak istiyorum manşet haber 15 de ustte ona göre ayarlarmısın ben kodları bulamadım tşk şimdiden yani alttaki manşetde başka haber ustteki de başka haber yani konu girerek haber eklemek istiyorum
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

ust manşet

Mesajgönderen ezcoma » 2012/05/30 - 12:44

ust manşet
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı

alt manşet

Mesajgönderen ezcoma » 2012/05/30 - 12:45

alt manşet
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/05/30 - 14:09

başka bloğa yapmıştık bak sende diyorsun bu senin için bir avantaj ona bakarak yapmaya çalış bu senin iyiliğin için olur sende öğrenmiş olursun gerekirse 1 ay bu blok üzerinde çalış yap,deneme yanılma ile bu işi çöz.

hata alırsan o hata üzerinde araştırmalar yap sorular sor ama diğer türlü bu bloğu istediğim şekile getirin kelimesi senin öğrenmek değil sadece işinin görülmesini istediğini gösteriyor buda gerçekten üzücü bir durum.kendi ayakların üstünde durmaya çalış emin ol çok faydasını göreceksin.ben bir blok için günlerce uykusuz kaldığım günleri dahi hatırlarım amacım bloğum olsun değildi çünkü amacım bu işi öğrenmekti sende bunu yap inan ilerde bana dua edersin
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Önceki

Dön Blocklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir