Windows Hostingte Seo Html sorunu

PNT Nuke ve Php Nuke ye Özel Seo Alanı

Moderatör: Moderatörler

Windows Hostingte Seo Html sorunu

Mesajgönderen Goldbilisim » 2012/06/09 - 12:15

Ben sistemi PNT-Nuke yi windows hosta kurdum ama seo html sorunu var sayfalar moduller acmıyor 404 hata sayfasına ne yapmam gerek veya nasıl bir yol izlemem gerekir acaba yardımcı olabilirmisiniz.. Site Adresim www.alimler.net saygılarımla
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/06/09 - 12:19

sistemde seo kurulu olduğu için ve seoda .htaccess ile çalıştığı için böyle bir sorunla karşılaştınız

windows hostlarda .htaccess çalıştırılır ama bunun için server sahibi ile görüşmeniz gerek

hostingi aldığınız yere bir ticket atın ve hostunuzu linux a geçirmek istediğinizi söyleyin eğer bunu kabul etmezler ise şuanki bulunduğunuz hostda .htaccess dosyasının çalışmadığını ve bunu çalıştırmak istediğinizi söyleyin size en iyi yardımı ancak hosting aldığınız yer yapabilir
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 94

Seo Sorunu

Mesajgönderen Goldbilisim » 2012/06/09 - 12:23

Tesekkurler ustadım kullanmıs oldugum hosting reseller ama birde linux resel alıyım artık php ile calısacagız anlasılan :-)
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön PNT Nuke ve Php Nuke Seo

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir