Sitemiz Bakım Nedeni ile Kapalıdır uyarısı

PNT Nuke ve Php-Nuke Hakkında Yazacağınız Mesajın Kategorisi Diğer Kategorilere UYMUYORSA bu bölüme yazabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Re: Sitemiz Bakım Nedeni ile Kapalıdır uyarısı

Mesajgönderen kocyazifm » 2013/11/28 - 11:38

Çok Teşekkürler Hocam ozaman alım bende güzel hosta taşınım.))
Saygılarımla
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen muhsin » 2014/11/29 - 01:06

bizde bir sabah kalktıkki sitede

Sitemiz Bakım Nedeni ile Kapalıdır
Lütfen Bir Süre Sonra Tekrar Deneyiniz

bu hata var, host yönetimine sorduk, hata sizin sitede dediler, bir türlü config.php ile db bağlantısı host yönetimi tarafından yapılamıyor dedik anlatamadık,

varmı bu konuda yardım edecekler, sakın host değiştir demeyin site resmi ve zorunlu hostta barındırılıyor
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2014/11/30 - 20:59

ftp ile phpmyadmin birbirini göremeyince ne yapılabilir bilmiyorum ki yani günlerdir düzgün çalışan site bir anda gittiyse hosting birşeyler yaptı işte yada sitene saldırı oldu config bilgilerin değişti onun haricinde kullandığın yazılım kendi kendini bir süre sonra imha eden bir yazılım değil ki.

Bence sen subdomain felan aç yeni bir site kur bak bakalım phpmyadmin ile ftp birbirini görüyormu
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen suhutlu » 2014/12/04 - 21:04

Bende de böyle bir sorun vardı ama şimdi yok
Yeni Üye

Mesajgönderen muhsin » 2014/12/09 - 09:50

Bahsettiğim siteye ait dosyaları ve sql i indirdim başka bir host'a kurdum hiç bir problem yok çalışıyor. Birde bahsettiğim site resmi bir site, hiç bir çözüm bulamıyorum, (ilgili host firması sorun dosyalarda diyor başkada bir şey demiyor) başka bir hostta çalışan orda nasıl çalışmaz bilemiyorum, çözüm için yardım edebilecek arkadaşları bekliyoruz.

Birde config dosyası ile SQL bağlantısı için panalden ayar gerektiriyormu diye sormak isterim.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Önceki

Dön Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir