SN Dizayn v1 Demosu Yayınlandı...

Her Tür Konu Dışı (Off Topic) Konuları Burada Konuşuyoruz. Sohbet ediyoruz.

Moderatör: Moderatörler

Re: SN Dizayn v1 Demosu Yayınlandı...

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/02/17 - 15:25

ssl bağlantı gerekiyorsa hiç bulaşmayalım herkez alamaz ssl yi alamayanlarda sürüme karşı kötü izlenim bırakırız. Şimdilik onu rafa kaldıralım.
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen TuFaN_oLuRuM » 2015/02/18 - 14:37

Elinize Emeğinize Sağlık İbrahim bey...
Mükemmel Olmuş...
Biriktirdiğin Senin Değil, Paylaştığın Senindir.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen medo03 » 2015/02/20 - 17:44

İbrahim kardeşim azmin ve zaferin göstergesi oldun nereden nereye ilk başladığımız zamanları hatırlıyorumda sen sürekli üzerine koyarak gittin hayalini kurduğun portalıda sonunda ilk aşamasını gerçekleştirdin hayırlı olsun eminim çok daha fazla özellik ekleyerek geliştireceğine eminim tasarım zaten en öenmli konulardan tema harika olmuş sistem görünüş açısından çok hoş ve sade görünüyor gayet başarılı tabi sistemin yapısını görünce daha fazla yorum yapabiliriz.Forum konusunda düşüncelerine katılıyorum bencede çok gereksiz..Başarılarının devamını dilerim....
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/02/20 - 20:31

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

medo evet bu işe ilk başladığımdan beri hayalim herşeyiyle türklere ait bir yazılımın olmasıydı sonunda şükür hayalim için ilk adımı attım tabi daha gitmemiz gereken çok yol var bu ilk aşama. Şuan panel veremedim çünkü üye ve haber modülünden başka modül yok bunlarlada pek bişi anlaşılmaz. Bazı yapmam gereken modüller var onları yapıp adam gibi bir demo site açıp panelide veririm panelin sadeliği, kolaylığını görür herkes. Şunuda bildirmem gerekiyor sitemiz üyelerinden sima ile görüşmelerimiz oluyor bildiğiniz gibi ben grafik özürlüsüyüm :) grafikten pek anlamam grafik konusunda sistemin eksiklerini o tamamlayacak. Sistemi gören bazı firmalardanda teklifler geldi şuan 2 firma ile anlaşma sağladık. Açıkcası şuana kadar herşey yolunda gidiyor.

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen tarimbilisim » 2015/02/24 - 00:01

haber rss lazım birde buna
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 26
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/02/24 - 09:42

php ile haberleri otomatik çeken bir rss zaten var ajanskavak.com sitesinin sağ üst tarafında.

http://www.ajanskavak.com/haberrss.xml

Şuan bir müşterinin sitesi üzerinde çalışmalar devam ediyor yapılan çalışmaların ne aşamada olduğunu sistemin ne hale gelebileceğini görebilmek için şu bağlantıya bakabilirsiniz :)

http://www.corumiyc.org.tr/anasayfa

Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen zafer » 2015/02/28 - 16:22

Güzel Bir haber sistemi olmuş biraz seo eksikleri veya ufak tefek şeyler olabilir zaten bunlarıda zamanla görüyoruz hepimiz. elinize sağlık.
Adam Olana Yardım Edilir.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen idris » 2015/03/31 - 02:18

elinize emeginize saglık kardeşim demoyu inceledim gayet hoş ve güzel olmuş ufak dokunuşlarla daha gösterişli olabilir kanatindeyim
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Önceki

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir