Tema için görüşleriniz..

Tema İstek-Paylaşım ve Sorunların Yazıldığı Bölüm

Moderatör: Moderatörler

Tema için görüşleriniz..

Mesajgönderen GeneraL » 2013/02/03 - 16:24

Pnt v3 teması görsel tasarı olarak güzel bir tema evet fakat ben bunu kendi hayel gücümü içinde yeniden şekillendiriyorum bilgim doğrultusunda sıfırdan bir tema yapmaya hiç kalkışmadım bir karmaşık olduğunu düşündüğüm için sanırım bir temayıya yeniden dizayn etmek yeniden yapmaktan zor onun farkındayım..
lafı fazla uzatmadan hazırlamış olduğum temanın görselini beğenirseniz paylaşıma sunacağım ve bunun PSD leri ile sunacağım sizlere kendinizde buna göre farklı renk tonları yapabilirsiniz.. Bu temada emeği geçen sima kardeşime teşekkür ederim onun alt yapısı ile bu işleri çıkarıyoruz diyerek noktalıyorum...
Tema Değiştir bölümünden diğer temalarıda görebilirsiniz Temamızın adı pnt_mavi'dir.
DEMO SİTESİ GİRİŞ
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Skype & Msn : GeneraL@phpnuketurkiye.com
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 19

Re: Tema için görüşleriniz..

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2013/02/03 - 18:22

gayet güzel olmuş uğraştıkca dahada farklılıklar çıkacaktır ortaya örnek olarak aynı şeklin kırmızı-sarı-yeşil vb. gibi tonlarınıda yapabilirsin emeğin için teşekkür ederim
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen GeneraL » 2013/02/03 - 18:29

Eleştrilere göre bi dizayn yaparız ama öncelik olarak kullanıcıların buna öz eleştiri yapmasını beklemekteyim..
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.

Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen arkadas_ca » 2013/02/03 - 19:48

Kullanılan mavi tonları çok hoş olmuş. Ben beğendim. sıfırdanda kodlayacak düzelde olursun inşallah ( ve bende ).
Eline sağlık arkadaşım.

Firma Rehberi
Firma Bul
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 23

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2013/02/03 - 20:02

arkadas_ca yazdı:Kullanılan mavi tonları çok hoş olmuş. Ben beğendim. sıfırdanda kodlayacak düzelde olursun inşallah ( ve bende ).
Eline sağlık arkadaşım.

aslında şu konuya bir açıklık getirmek istiyorum

sıfırdan tema diye bir tabir yok tema yapan kişiler arasında yani sizde biliyorsunuz nukenin ilk temasını diğer temalar bu temanın değiştirilmesi ile meydana geldi birçok temacıda bu yolla tema yaptı orasını düzenledi burasını düzenledi bu yüzden sıfırdan bir tema diye bir kavram olmadığına inanın

hani bunu yazmamdaki neden temacıları kötülemek değil elbette var olan bir temayı değiştirmekte zordur bunu söylememdeki neden hani ben sıfırdan tema yapamıyorum diye bir üzüntüye kapılmayın

tabiki sıfırdan tema yapan olmuştur nukede ama bu çok nadir bir sayı ile hani %1 gibi :)
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen GeneraL » 2013/02/03 - 20:11

Anladım kendi adıma sevindim çünkü bahsettiğim gibi yeni bir dizayn uğraş verici şimdi bu hazılardığım temayı demo sitemize
atıyorum ve bir kaç renk içerecek şekilde sol menüyüde buna göre dizayn olacaktır yani tema değişince menü sitili de temaya ayak uydurucak..

Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen GFG » 2013/02/03 - 20:37

Eline saglik, guzel olmus, insallah bir tanede ben ekleyebilirsem sevinirim, vakit oldukca tabi : )
Basarilar .
Cumleler dogrudur sen dogru isen,
Dogruluk bulunmaz sen egri isen..!
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen hafiz » 2013/02/03 - 21:28

eline sağlık hacım bence çok güzel olmuş.
arkadaşlarımın dedikleri gibi mavi yon tam yerinde olmuş
Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkça
Hak Yazmaz Kul Azmadıkça

http://www.imamlarinsesi.com/
PNT Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 32

Mesajgönderen arkadas_ca » 2013/02/04 - 01:42

:D

sıfırdan meselesini uzatmakta istemiyorum ama çok fazla tema bilgim olmamasına rağmen şukadarını söylemek istiyorum.

Tabiki sıfırda kastım. bütününe yakın değişikliğe uğramış theme'dır.

şimdi eski sürüm DeepBlue temasına baktığımızda bir theme php dosyasıyla tek başına bir yük sözkonusuyken...

sonraki çıkan temelarda görsellik açısından duruma göre ust-alt-orta-sag-sol html yada header.-footer-center-lefth... htm şeklinde yardımcı dosyalarla işi detaylandırıldı. imaj ve css lerde cabası.

Artık hangi programlara yatkınlık varsa tasarımcının bunlarla ortaya çıkardığı ve theme foksiyonlarına geliştirerek yazmış olduğu ( bütününe yakından kastım bu ) neredeyse sıfırdan yazdığı temalardan bahsediyorum.

x temasının ismini değiştirip. ismiyle birlikte elindeki herhangi bir şablonu buna uyarlamayla ortaya çıkan edit theme da tabiki emek ürünü ama birseylere bağlı kalmak var sonuçta.

GeneraL arkadaşımızı tekrar tebrik ederken. Nukeciler acısından inşallah daha bol temalı günler diliyorum.

Firma Rehberi
Firma Bul
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 23

Mesajgönderen zafer » 2013/02/04 - 13:19

Sol menüyü dizayn ederken;
Kod: Tümünü seç
border:1px solid; değilde border-bottom:1px dotted; border-color:#dedede;
diye yaparsanız bence daha şık olur.
"benimki sadece bir öneri"
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen yeserentohumlar » 2013/02/04 - 14:00

hocam emeğinize sağlık.birçok arkadaşımıza ışık tutacak bir çalışma olmuş. :jupi:
Uğur AĞAOĞLU
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 3

Dön Tema

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir