PNT Film/Video Sürümü

PNT-Nuke sürümleri hakkında yaşanan sorunların ve yapılan paylaşımların yazıldığı bölüm

Moderatör: Moderatörler

PNT Film/Video Sürümü

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2014/04/14 - 21:47

PNT Nuke alt yapısını kullanarak geliştirdiğim film ve video sitesi hazırlamak için düzenlenen yazılım.Yazılım özelliklerinden çokca bahsedip sizleri sıkmak sitemiyorum paket içerisinde gözle görülür en büyük özellik film/video modülüdür.Bu modül gerek seosu gerek titleleri gerek meta tagları ve gerek günümüz tasarımlarına uygun hazırlanışı ile başlı başına film sitesini alıp götürebilecek düzeyde.Aslında bu sürümü kendim için hazırlamıştım fakat gerek özel mesajla gerekse facebook yoluyla birçok arkadaşımız satışa çıkarmamı istedi.

Sürüm içerisindeki gereksiz dosyaları,modülleri ve sql leri kaldırdım bu yüzden hantal bir yapısı yoktur.

Sürümü yaparken birçok film sitesini gezdim ve diğer film sitelerinde hoşuma giden tasarımları bu sürüme uyguladım o yüzden çıkıpda aa ben şu özelliği veya şu şekli şu sitede görmüştüm gibi yorumlar yapmayın.

Sürümün yani modülün admin panelide ful otomatiktir modülü admin panelinden rahatlıkla yönetebilirsiniz modül ve sürüm açık kaynak kodludur istediğiniz gibi geliştirebilir ve değiştirebilirsiniz.

Modülü yarı otomatik bir bot yaptım yarı otomatikten kastım şu bir film sitesindeki filmleri eklerken biraaz hayal kurmaya başladım hayalimi bota döktüm örnek olarak filmleri eklediğimiz sitemizin linki şu olsun

http://www.fsite.com/la-gran-familia-espanola-6-4.html bu linki botumuza girdiğimizde ve çalıştır dediğimizde bu sayfada bulunan filmin konusunu imdb puanını kategorisini filmin adını filmin özetini filmin resmini vb. bize gösteriyor biz gerekli ayarları yapıp filmi kaydet diyoruz tabi bot üzerinde fazla uğraşmadım o yüzden yarı otomatik benim işimi rahatca gördü.

Modülde çoklu kategori sistemi var yani bir filmi birden fazla kategoriye ekleyebilirsiniz,yorumlar yine admin kontrolünde oluyor modülün tüm sayfalarındaki yetki yine panelden yönetiliyor her sayfada kaç adet video gösterilsin gibi.

Sürümdeki bloklar sade anlaşılır insanları yormayan bloklar teması yine insanları sıkmayacak bir tema tabi siz istediğiniz gibi bu blokları veya temayı değiştirebilirsiniz.

Sürümde gözden kaçırdığım hata veya eksiklik varsa bana bildirmeniz yeterli elimden geldiğince yardımcı olurum ama onun haricinde şunun gibi bir bölüm daha koysaydın gibi şeyleri ücretli yaparım.

Sürümün en altında bulunan copyright bölümünü değiştiren silen kişiler birdaha benden bırakın yardım almayı 2 katı parada verseler yardım alamazlar ve bu siteden banlanırlar bu yüzden o bölümü şifrelemiyorum.

Sürümü hosting ve domain hariç satıyorum yani bloklar-tema-modüller

Kimsenin zorlanmasını istemiyorum bu yüzden çok makul bir fiyata veriyorum lütfen pazarlık yapmayın bu sürümün fiyatı verdiğim fiyatın çok daha üstünde normalde

Sürümün Fiyatı 250 tl kuramayanlara yardımcı olurum.

Sürümün demosu : http://film.sndizayn.com

Almak isteyenler özel mesajla ulaşsın bana admin panelini gösterebilirim

Sormak istediğiniz soru varsa burdan veya özel mesajla sorabilirsiniz
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Re: PNT Film/Video Sürümü

Mesajgönderen hafiz » 2014/04/15 - 12:55

eline sağlık
inşallah emeklerinin karşılığını alırsın
Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkça
Hak Yazmaz Kul Azmadıkça

http://www.imamlarinsesi.com/
PNT Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 32

Mesajgönderen soulfather » 2014/04/19 - 20:10

Eline sağlık kardeş çok güzel olmuş. Emeklerinin karşılığını alırsın umarım. Ben çok beğendim valla.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

http://www.catkarakoyu.com Köy Sitemiz % 95
http://catkarakoyu.com/nuke Demo Sitemiz % 20

--------------
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen yeserentohumlar » 2014/04/21 - 16:03

hocam eline emeğine sağlık her zamanki gibi başarılı bir iş çıkarmısın
Uğur AĞAOĞLU
PNT Üyesi
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen sima19 » 2014/04/21 - 19:42

gayet başarılı olmuş. nuke nuke olalı bu şekilde giydirilmedi :)
inş. emeğinin karşılığını alırsın
Php-Nuke - Pnt Nuke Tema Tasarımı Yapılmaktadır. Ayrıntılı Bilgi İçin <a href="http://goo.gl/l0bss">Tıklayın</a>
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen cooley » 2014/04/22 - 13:44

güzel görünüyor. sade ve gayet başarılı olmuş.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2014/04/22 - 23:46

yorumlarınız için teşekkür ederim

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen GeneraL » 2014/04/25 - 23:59

S.a Kardeşim ellerine sağlık gerçekten güzel olmuşş
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.

Skype & Msn : GeneraL@phpnuketurkiye.com
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 19

Mesajgönderen cuneytsonmez » 2014/04/26 - 21:13

nuke için güzel bir calışma olmuş ellerine saglık abi
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 26
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Nida_Bey » 2014/08/20 - 15:16

Kardeşim ellerine sağlık süper olmuş.Google reklamları vs nereye ekleniyor düsenlemesini yaptığını düşünüyorum fikir edinmek açısından yerleştirirsen hem farkederiz hem de tıklar fayda sağlarız

"Asil yetimler anadan babadan degil, ilim ve ahlaktan yoksun olanlardir.
(HZ. ALI R.A)

oto dj,radyo hosting,web hosting,web tasarım http://www.nidasms.com nettenTopluSMS sistemi ve bayilik işlemleri için irtibata geçebilirsiniz.
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 8

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2014/08/22 - 16:22

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim...

Google reklamlarını en etkili ve tek biryere koydum oda video öncesi reklam çıkıyor tabi bunuda admin panelinden açıp kapatabiliyorsunuz demo olarak şu adrese bakabilirsiniz video öncesi reklam çıkıyor reklamı geç diyerek vidoeya ulaşabilirsiniz

http://film.sndizayn.com/video109/kayip-hazine

Administrator
Kullanıcı avatarı

Dön PNT Nuke

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir