resim üzerine yazı yazdırma

PNT Nuke ve Php-Nuke Hakkında Yazacağınız Mesajın Kategorisi Diğer Kategorilere UYMUYORSA bu bölüme yazabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

resim üzerine yazı yazdırma

Mesajgönderen erdem » 2014/12/06 - 15:14

slm bazı sitelerde görmüşsünüzdür. Özellikle emlak sitelerinde kişi ilan ekler eklediği resimlerde sitenin ismi yazar. İşte size bu nasıl yapılır PNT Nuke v3 de böyle bir kod la yazdırılabilmi şimdiden teşekkürler
Her insɑn huzur verir,kimileri gelince kimileri gidince.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: resim üzerine yazı yazdırma

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2014/12/06 - 22:50

A.slm.
SN_Resim_Galerisi modülü için böyle bir paylaşım yapıldı forumda diğer modüller için yapılmadı sanırım
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen tarimbilisim » 2014/12/07 - 16:09

Hangi modulde kullanacaksiniz.resim modulunde sonsuzlugun guzel bir eklentisi var.ama forumda onermem veritabanini yoruyor forum eklentleri
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 26
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen erdem » 2014/12/07 - 21:51

tarımbilisim kardeşim resim eklemede resinler modülünde kulananacagım benim resimlerimi saolsun kopyalayıp facede olsun çeşitli sitelerde olsun kendisi cekmişgi kullanıyor bazı arkadaşlar o yüzden resimde benim sitemin adı olursa istedigi yerde kullansın ben sonsuzluğun eklentisini forumda araştırdım raslayanadım
Her insɑn huzur verir,kimileri gelince kimileri gidince.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Dön Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: zoeken ve 1 misafir