Araç Kiralama ( PNT Nuke Tema Giydirme )

Tema İstek-Paylaşım ve Sorunların Yazıldığı Bölüm

Moderatör: Moderatörler

Araç Kiralama ( PNT Nuke Tema Giydirme )

Mesajgönderen arkadas_ca » 2015/01/07 - 00:50

Herkese selam ;

Arkadaşlar bir müşterim için. phpnuke ile tasarlanmış rent a car sitesi çalışmalarına başladım.

Araştırmalarım sonucu bir css html5 teması buldum. bunu pnt nuke ye uyarlamam gerekti. Aslında daha önce 3 defa farklı temalarla uğraştım ama bu sonunucusu daha hoşuma gitti.

Henüz tamamlanmamış olan çalışmalarımı nuke kullanıcılarına farklı yönlerden ilham vermesi bakımından ve görüşlerinize de ihtiyaç duymam bakımından buraya yazmaya karar verdim.

Sizce nasıl oluyor. ?

HTML Hali

Tema Giydirilmiş PNT Nuke Hali ( Bu Bağlantı kısa sürü içinde yenilenecek. eski bağlantı linki iptal edilmiştir. )
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Firma Rehberi
Firma Bul
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 23

Re: Araç Kiralama ( PNT Nuke Tema Giydirme )

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/01/07 - 01:34

birdünya ücretli-ücretsiz temalar var onları nukeye uyarlamak çok zor değil hep birilerinden tema tasarımı beklemek zaten doğru olmaz herkes birşeyler yaparsa kendini geliştirmek adına yabancılara muhtaçda kalmayız açıkcası bu yüzden tebrik ederim azimli birisin..

PNT nin kötü bir huyu var tam site adresi olmadan çalışmam diyor genelde o yüzden sen ftp ye klasör açma ek demo site yaparken subdomain aç yoksa css,resimler felan sorun çıkarır
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen arkadas_ca » 2015/01/07 - 12:28

Yorumun için teşekkür ederim.

demo link yenilenmiştir. orda bir hata yapmışım gece aceleden :lol:

dediğim gibi tema bitmedi. sayfaları gezdiğinizde kimi yerleri türkçe ve yabancı dil görebilirsiniz.

Ekledi-- 04 Şub 2015, 08:27 --
Görüş bildirmeleri bakımından açmış olduğum başlık izleme olarak ilgi çekse de yorum olarak ilgi çekmemiş sanırım. :lol:

Ben yinede farklı bir tema çalışması daha yaptım. Aslı Wordpress için kullanılan bir kurumsal temayı nuke için uyarlamaya çalıştım. hatalar eksikler olabilir. Şuan itibariyle yanlız urun modulune bağlantı ve anasayfa blok bağlantısı yapıldı.

Tabiki eleştirileriniz için paylaşıyorum. bunlar tema eksikliklerinin giderilmesinde kullanılacaktır.

Demo Görüntüle: Tıklayın
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Firma Rehberi
Firma Bul
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 23

Mesajgönderen muratttkara » 2015/05/20 - 14:57

Merhaba bu rent a car temasını kullanmamız mümkün olabilir mi acaba? Uzun zamandır arıyorum.
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Tema

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir