Pnt sürüm hakkında..

PNT-Nuke sürümleri hakkında yaşanan sorunların ve yapılan paylaşımların yazıldığı bölüm

Moderatör: Moderatörler

Pnt sürüm hakkında..

Mesajgönderen ishasl » 2015/09/01 - 10:39

Merhaba arkadaşlar.. uzun süredir phpnuke sonrada pnt nukeye geçiş yapıp kullanmaya devam ettim. zaman zaman sorunlar olsada insan bırakamıyor...

Burada bazı arkadaşlar zamanını emeğini feda edip yeni sürüm çıkartmaya çalışıyordu.. Bende köy sitemi yenileyeceğim. Şuan en son hangi sürümü kullanıyorsunuz.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Pnt sürüm hakkında..

Mesajgönderen arkadas_ca » 2015/09/01 - 11:32

Şuan PNT Nuke v3 sürümüyle devam ediyor herkes. ( PNT Nuke v2 kullananlarda vardır eminim ) PNT Nuke v4 sürümü için çaba sarfeden arkadaşlarımız var. Henüz bir açıklama yok.
PhpNukeTurkiye.Com Site Kurallarını Okumak İçin Tıklayın
Site kuralları gereği, kullanıcı profilinde web adresi bulunmayan, kullanmakta olduğu sitenin copyright bilgisi silinen kişilerin isteklerine cevap verilmeyecektir.
Önceliğimiz olarak emeğe saygı diyoruz..
Saygılarımızı sunuyoruz.. PNT Yönetim...

Firma Rehberi
Firma Bul
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 23

Mesajgönderen ishasl » 2015/09/01 - 11:35

halen v4 olmadımı.. çok uzun süredir bu çalışma vardı

Ekledi-- Cum Eyl 18, 2015 3:26 am --
bu pnt nuke v4 olan sürümü paylaşabilirmisiniz.. bende o paket üzerinde yenilikler yapayım. geliştirme yapayım
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/09/29 - 21:16

ishasl yazdı:halen v4 olmadımı.. çok uzun süredir bu çalışma vardı

Ekledi-- Cum Eyl 18, 2015 3:26 am --
bu pnt nuke v4 olan sürümü paylaşabilirmisiniz.. bende o paket üzerinde yenilikler yapayım. geliştirme yapayım

PNT Nuke v4 paketi sitemiz üyelerinden hafiz tarafından sadece phpbb3 eklentili forum ile çıkarıldı onu inceleyebilirsiniz

viewtopic.php?t=2170
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Mesajgönderen halley_yas » 2015/10/26 - 15:00

Pnt Nuke v4 5.5x Beta çalışmalarına başlanmıştır... Pnt Nuke kullanıcılarına Duyurulur.
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen hafiz » 2015/10/26 - 15:08

herkes artık elini taşın altına koymalı elinden geldiğince yarım etmeli
Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkça
Hak Yazmaz Kul Azmadıkça

http://www.imamlarinsesi.com/
PNT Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 32

Mesajgönderen mbaristr » 2015/10/28 - 19:34

v3 v4 anlamadım?
Yeni Üye

Mesajgönderen halley_yas » 2015/10/29 - 10:36

mbaristr yazdı:v3 v4 anlamadım?

v4 dostum yakın bı zamanda gelıyor inşllah
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen Adil » 2015/12/28 - 05:26

pnt v3 de cok sorun var modüller dogru duzgun çalışmıyor en basiti resim galerisi yükledim fakat bir türlü katagori olusturamadım sürekli jpg formati olmali dikkat et diyor. yani beni aptal yerine koyuyor. hiç bişey anlamadim. email olayına hiç deginmek istemiyorum. kendi siteme ben bile üye olamiyorum gerisini siz düşünün. sizlere tavsiyem ya tam çalışır bir vaziyette sunun bu sistemi yada tamamen tarihe kariştirin 3 aydir bu sistem üzerinde çalışıyorum. bir arpa boyu kadar yol kat edemedim. çünkü sürekli hatalar oluyor ve hataların içinden çıkılmaz hal alınca sistemi silip yeniden kuruyorum. daha önceden hph nuk vardı ne kadarda güzeldi. şimdi onu kuruyorum ama sitenizde hiç modulu eklentisi temasi yok. hep pnt nuke nin var. bu sistem böyle gitmez arkadaşlar forumlara yazıyorum özelden yaziyorum faceden yazıyorm bir türlü dönüş olmuyor bilmiyorsanız bilmiyorum yada bu sistemde çalışmaz deyin bizde boşuna ugraşmayalım yapmak istedigim tek şey. bir köy ve dernek sitesi ziyaretçiler resim yüklesin deftere yazsın haberlere baksın gazeteleri okusun bizim yörelerin türkülerini dinlesin. ama yok sistem izin vermiyor üyelik içim smtp sistemi koyamadınızmı bu kadar mı zor. php nuke de var kod degiştirerk yapılıyo. bunlar sizin gibi işi bilenler için sorun olmaya bilir. fakat bu sistemi kullanmak isteyipde acemi olan cok kişi var. aynı yazılımın içerisinde eklesenizde ihtiyaci olan aktif hale getirseya. ve temalar hemen hemen hepsini inceledim cogunda insana cazip gelecek tema yok bazıları var onlarında üzerinde oynayınca sistem çöküyor. emek harcıyorsunuz kafa patlatıyorsunuz. belki uykusuz kalıyorsunun (benim gibi )emeginize degsin arkanızdan beddua degil dua ettirin hay allah razı olsun yapandan desinler alttaki reklami silmeyin diyorsunuz ama buna degecek hiç birşey yapmıyorsunuz. ve ben b gece anladımki en iyi sistem çalışan sistem. oda joomla
Yeni Üye

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/12/28 - 11:15

Adil yazdı:pnt v3 de cok sorun var modüller dogru duzgun çalışmıyor en basiti resim galerisi yükledim fakat bir türlü katagori olusturamadım sürekli jpg formati olmali dikkat et diyor. yani beni aptal yerine koyuyor. hiç bişey anlamadim. email olayına hiç deginmek istemiyorum. kendi siteme ben bile üye olamiyorum gerisini siz düşünün. sizlere tavsiyem ya tam çalışır bir vaziyette sunun bu sistemi yada tamamen tarihe kariştirin 3 aydir bu sistem üzerinde çalışıyorum. bir arpa boyu kadar yol kat edemedim. çünkü sürekli hatalar oluyor ve hataların içinden çıkılmaz hal alınca sistemi silip yeniden kuruyorum. daha önceden hph nuk vardı ne kadarda güzeldi. şimdi onu kuruyorum ama sitenizde hiç modulu eklentisi temasi yok. hep pnt nuke nin var. bu sistem böyle gitmez arkadaşlar forumlara yazıyorum özelden yaziyorum faceden yazıyorm bir türlü dönüş olmuyor bilmiyorsanız bilmiyorum yada bu sistemde çalışmaz deyin bizde boşuna ugraşmayalım yapmak istedigim tek şey. bir köy ve dernek sitesi ziyaretçiler resim yüklesin deftere yazsın haberlere baksın gazeteleri okusun bizim yörelerin türkülerini dinlesin. ama yok sistem izin vermiyor üyelik içim smtp sistemi koyamadınızmı bu kadar mı zor. php nuke de var kod degiştirerk yapılıyo. bunlar sizin gibi işi bilenler için sorun olmaya bilir. fakat bu sistemi kullanmak isteyipde acemi olan cok kişi var. aynı yazılımın içerisinde eklesenizde ihtiyaci olan aktif hale getirseya. ve temalar hemen hemen hepsini inceledim cogunda insana cazip gelecek tema yok bazıları var onlarında üzerinde oynayınca sistem çöküyor. emek harcıyorsunuz kafa patlatıyorsunuz. belki uykusuz kalıyorsunun (benim gibi )emeginize degsin arkanızdan beddua degil dua ettirin hay allah razı olsun yapandan desinler alttaki reklami silmeyin diyorsunuz ama buna degecek hiç birşey yapmıyorsunuz. ve ben b gece anladımki en iyi sistem çalışan sistem. oda joomla

Hafta sonu müsait olabilirsem Your_Account modülüne SMTP sistemini uyarlayıp 10 tl ye satışa çıkartacağım !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Adil » 2015/12/28 - 15:51

ne oldu şimdi ücrete tabi mi yapıyorsunuz para verdikten sonra bu işi baştan aşagı yapan cok kişi var sagolasın ben almiyim alanlarada mani olmayim. ben sistemi degiştirdim 3 ay ugraşınca ve cevap alamayinca eee insan bikiyor. saygilar.....
Yeni Üye

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/12/28 - 17:19

Adil yazdı:ne oldu şimdi ücrete tabi mi yapıyorsunuz para verdikten sonra bu işi baştan aşagı yapan cok kişi var sagolasın ben almiyim alanlarada mani olmayim. ben sistemi degiştirdim 3 ay ugraşınca ve cevap alamayinca eee insan bikiyor. saygilar.....

:) iyi günler dileriz

Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen hafiz » 2015/12/28 - 17:21

Adil yazdı:ne oldu şimdi ücrete tabi mi yapıyorsunuz para verdikten sonra bu işi baştan aşagı yapan cok kişi var sagolasın ben almiyim alanlarada mani olmayim. ben sistemi degiştirdim 3 ay ugraşınca ve cevap alamayinca eee insan bikiyor. saygilar.....

armut piş ağzıma düş

senin ki nasıl bir mantık bedava yapacaksanız yapın (sanki burada ki arkadaşlar buna mecbur) yapmazsanız çok kötüsünüz ve hiç benle ilgilenmiyorsunuz....
Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkça
Hak Yazmaz Kul Azmadıkça

http://www.imamlarinsesi.com/
PNT Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 32

Mesajgönderen idris » 2016/01/08 - 15:25

Sonsuzluk yazdı:
Adil yazdı:pnt v3 de cok sorun var modüller dogru duzgun çalışmıyor en basiti resim galerisi yükledim fakat bir türlü katagori olusturamadım sürekli jpg formati olmali dikkat et diyor. yani beni aptal yerine koyuyor. hiç bişey anlamadim. email olayına hiç deginmek istemiyorum. kendi siteme ben bile üye olamiyorum gerisini siz düşünün. sizlere tavsiyem ya tam çalışır bir vaziyette sunun bu sistemi yada tamamen tarihe kariştirin 3 aydir bu sistem üzerinde çalışıyorum. bir arpa boyu kadar yol kat edemedim. çünkü sürekli hatalar oluyor ve hataların içinden çıkılmaz hal alınca sistemi silip yeniden kuruyorum. daha önceden hph nuk vardı ne kadarda güzeldi. şimdi onu kuruyorum ama sitenizde hiç modulu eklentisi temasi yok. hep pnt nuke nin var. bu sistem böyle gitmez arkadaşlar forumlara yazıyorum özelden yaziyorum faceden yazıyorm bir türlü dönüş olmuyor bilmiyorsanız bilmiyorum yada bu sistemde çalışmaz deyin bizde boşuna ugraşmayalım yapmak istedigim tek şey. bir köy ve dernek sitesi ziyaretçiler resim yüklesin deftere yazsın haberlere baksın gazeteleri okusun bizim yörelerin türkülerini dinlesin. ama yok sistem izin vermiyor üyelik içim smtp sistemi koyamadınızmı bu kadar mı zor. php nuke de var kod degiştirerk yapılıyo. bunlar sizin gibi işi bilenler için sorun olmaya bilir. fakat bu sistemi kullanmak isteyipde acemi olan cok kişi var. aynı yazılımın içerisinde eklesenizde ihtiyaci olan aktif hale getirseya. ve temalar hemen hemen hepsini inceledim cogunda insana cazip gelecek tema yok bazıları var onlarında üzerinde oynayınca sistem çöküyor. emek harcıyorsunuz kafa patlatıyorsunuz. belki uykusuz kalıyorsunun (benim gibi )emeginize degsin arkanızdan beddua degil dua ettirin hay allah razı olsun yapandan desinler alttaki reklami silmeyin diyorsunuz ama buna degecek hiç birşey yapmıyorsunuz. ve ben b gece anladımki en iyi sistem çalışan sistem. oda joomla

Hafta sonu müsait olabilirsem Your_Account modülüne SMTP sistemini uyarlayıp 10 tl ye satışa çıkartacağım !

adil kardeşim emin olki buradaki modoretör arkadaşlar ve digerleri bu işi bilen herkez az çok çaba sarfediyor böyle sitemkar olmana gerek yok bence ben bile sistemi degiştirdim ve bunun amacı burada çalışma yapan arkadaşları rahat bırakma adına bunu yaptım soru ve sorunarımızla onların işine engel oldugumu düşündüm tabiki herkesin sorumlu oldugu ailesi var onuda düşünmek gerek ben kodlamadan veya tasarımdan anlamam anlasam seve seve yardımcı olurum çünki zamanım bol benim ancak bırakalım arkadaşlar rahat çalışsın pnt v4 ü beleşe bekleyelim yapabilecegimiz sadece bu sitem etmeyelim iyi değil saygılar herkese
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 6

Mesajgönderen irfan » 2016/04/02 - 20:19

pnt nuke surumuguzel ama bazı bloklar ve uyeleri yonetime eklenmiyor yardımcı olacak arkadaslar varmı acaba
Yeni Üye

Sonraki

Dön PNT Nuke

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir