Yardım Talebi İsteme

PhpTürkiye.Com Hakkındaki Duyuruların Yazıldığı Bölüm

Moderatör: Moderatörler

Yardım Talebi İsteme

Mesajgönderen halley_yas » 2011/09/01 - 03:17

1. Arayın! Yorum veya sorudan önce arama yapın. Sizden önce başkaları da aynı sorunu veya sorunları yaşamış olabilir.

2. Doğru Foruma Yazın! Göndereceğiniz mesaj için en uygun forumu bulun. Daha çabuk cevap almak istiyorsanız mesajlarınız açık ve düzgün olmalıdır.

3. Açıklayıcı bir başlık kullanın! Başlıklarınız sorununuzu en iyi şekilde ifade etmelidir. "Sitem Çöktü" gibi bir başlık yerine "Şu Hatayı Alıyorum" şeklindeki bir başlık daha iyidir. Site adınızı mutlaka ekleyin. Kesinlikle "Yardıma İhtiyacım Var, Acil Yardım, Çok Acele" gibi başlıklar kullanmayın. Çok uzatmadan 3-4 kelimede açıklamaya çalışın.

4. Sorunu düzgün açıklayın! Bir modulde, blokta, vs.. sorun yaşıyorsanız sayfanın tam URL'sini Kullandığınız Php Nuke Sürümünü Hatayı almadan yaptıgınız değişiklikleri
varsa tam hata mesajını veya resmini , sorunun tam olarak ne olduğunu ya da buna benzer bilgileri ekleyin. Sorunla alakalı olmayan yorumlardan kaçının.

5. Copyright Mutlaka Olsun! En önemli madde budur sitenizde phpnuke.org sitesine ait Copyright ihlali varsa yardım istemeden önce mutlaka düşününüz.
Ayrıntılı Bilgi İçin : http://phpnuke.org/modules.php?name=New ... e&sid=6966

Unutmayın: Eğer insanların size kolay ve çabuk yardım etmesini istiyorsanız onlara daha iyi yardımcı olun.
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 5

Dön Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir