Php nuke forum Php 5.4 sorunu

Php Nuke Hakkındaki Tüm Paylaşımlar,Sorunlar

Moderatör: Moderatörler

Php nuke forum Php 5.4 sorunu

Mesajgönderen gonlumungulu » 2015/07/21 - 23:10

Php 5.4 sürümü yukselmesiyle artık forumlarda yenı baslık ve cevap verme olmuyor.

Sorunu duzeltmek icin posting.php bazı kodlarda duzeltme yaptım fakat onızle yaptıgımda ekranda him medot secılmedı uyarısı cıktı.

Kodlar.

Kod: Tümünü seç
$HTTP_POST_VARS

Kod: Tümünü seç
$HTTP_GET_VARS

acaba bunlar yerıne mesajları verı tabana yollamasını saglayan baska kodlardamı degısıklık yapmam gerekıyor
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 1

Re: Php nuke forum Php 5.4 sorunu

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2015/07/21 - 23:59

Açıkcası phpbb2 den yavaş yavaş elinizi ayağınızı çekin eğer illa forum kullanmam gerek sitemin formatı gereği derseniz hafız arkadaşımızın uzun uğraşlar sonucu bb2 den bb3 e geçiş yazılımını kullanıp bb3 e geçiş yapın yoksa phpbb2 ile başa çıkmak zor çünkü modülün 2-3 dosyası olur nukenin 3-4 dosyası olur güncelleriz ama phpbb2 yi güncellemek bir hayli zaman ve uğraş isteyen bir iş bu yüzden bence bb3 e geçişi bir deneyin

viewtopic.php?t=2170
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 95

Re: Php nuke forum Php 5.4 sorunu

Mesajgönderen gonlumungulu » 2015/07/22 - 11:19

aslında gecmek isterim fakat forumdaki konuların fazla olması seo nun degismesi vede forumda mobil temanın bu forumda entegreden dolayı sanırım gecemiyorum. forumun oel mesajlarıda kontrol ettım mesaj gelıp gıdıyor sadece forumda cevap yaz ve yenı baslık bilgisi veri tabana gitmiyor

sorun posting.php sanırım vu sayfaya hata kodu ekleedım cıkan hataları hepsını duzellttm gene veri akısı saglanmadı bunun yenı php yapısı ıle degıstıgınde dolayı azten hele gene ugrasıcam ıns sorunu duzeltirim
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 1

Dön Php Nuke

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir